Neler Yeni

Masaüstü Bilgisayar mı Laptop mu

BerKns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Berk Kansu
yazın köye gidiyorum 1 ay fln kalıyorum onun dışında çok gezmiyorum masaüstünün laptoptan kat ve kat iyi olduğunu biliyorum ama babama fln inandıramadım dedim bak sorayım foruma sende oku dedim o yüzden soruyorum

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
yazın köye gidiyorum 1 ay fln kalıyorum onun dışında çok gezmiyorum masaüstünün laptoptan kat ve kat iyi olduğunu biliyorum ama babama fln inandıramadım dedim bak sorayım foruma sende oku dedim o yüzden soruyorum
krdsm ufak bi isim var 20 dk sonra gelcem anlatcam

lawlian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Melih
Instagram
melihcan.u
tercih meselesi kanka sadece şu net biliniyor 5kya alacağın kasa ile leptop arasında dağlar kadar fark oluyor performans için...

Zaquare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Mert
Oyun oynayacaksan masaüstü ama kodlama falan içinse laptop tercih edebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yusuf Arı
gezmiyorsan fazla masaüstü KAT KAT daha performanslı ve daha uyguna gelir.6000 ne laptop alıcagına aynı paraya masaüstü alırsın 2 kat daha fazla performans verir

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
oyun için alıyorsan kasalı bilgisayar.Şaptopta oyun oynaman için en dusuk 7k cepten cıkacak.Ben laptoptan yana olsamda(yazılımla ilgileniyorum)fiyatlardan dolayı kasalı kullanıyorum.V.o.k kanalında toplama pc almaktan korkmayın diye bir video var onu izlet babana.Kasalı pc olunca yukseltme yapılır.Laptopu aldın yeni seyler cıktı direk yenisini alman lazım kasalıda yukseltme yapıp ömürlük kullanırsın :D

Top Bottom