Neler Yeni

Masaüstü bilgisayarımın parçalarını söktüm ve birlestiremiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Uğurcan Öksüz
A
Masaüstü bilgisayarımın parçalarını söktüm ve biraz eski bir bilgisayara sahibin bir adet fan havada sallanıyor ve 2 tane kabloyu nereye takacagimi bulamadım yardım edebilecek var mı?
Aha gg Abi Bak Böyle İşleri yaparken önce foto çek sonra ayır İnternette olmadı Donanım Arşivi yotube kanalında bir sürü kasa toplama var izle ordan

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hakan Şen
Ben burdo vala alak bulak oldum ama bi baktim o kablonun sonu nere yani kabloyu bi takip et nerden cikiyo
Abi bişey farkettim o kablo harddiskin yanindan geçiyor ve USB takılan yerden geliyor ve kasanın her yerine kadar yetişiyor kasanın ön tarafindan

Ug7r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uğur Erdoğan
Abi bişey farkettim o kablo harddiskin yanindan geçiyor ve USB takılan yerden geliyor ve kasanın her yerine kadar yetişiyor kasanın ön tarafindan
O galiba satapover kablosu işlemcini nin yanlarina bak oralarda bi yerde giriş olcak ona olmasi lazim

rolyroys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can Çelik
Masaüstü bilgisayarımın parçalarını söktüm ve biraz eski bir bilgisayara sahibin bir adet fan havada sallanıyor ve 2 tane kabloyu nereye takacagimi bulamadım yardım edebilecek var mı?
resim atarsın hangi kablo nereye bağlanacak yardımcı oluruz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,855
Üyeler
156,530
Son üye
gezginkenshin
Top Bottom