Neler Yeni

Masaüstü kargolama ücreti

Ridvanakt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Rıdvan
Merhaba arkadaşlar Şanlıurfada kendime ait masaüstü bilgisayarım var ve şu an istanbul ‘da yaşıyorum. Kargo ile buraya göndermeyi düşünüyorum ancak ücreti çok tutar mı diye düşünüyorum. İçerisinde klavye, mouse, monitör, kasa bulunmakta. Hepsinin köpüğü kutusu duruyor. Düzgün bir şekilde zarar almadan gelebilir bence ancak fiyatları bilmiyorum. Bu konuda deneyimi veya bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olabilir mi

Rulep

80+ Gold
babam mont kargoladı 150 TL tutmuş yanlış hatırlamıyorsam. bilgisayar daha ağır ve kapladığı alan daha büyük güzel bir fiyat çıkar herhalde

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Merhaba arkadaşlar Şanlıurfada kendime ait masaüstü bilgisayarım var ve şu an istanbul ‘da yaşıyorum. Kargo ile buraya göndermeyi düşünüyorum ancak ücreti çok tutar mı diye düşünüyorum. İçerisinde klavye, mouse, monitör, kasa bulunmakta. Hepsinin köpüğü kutusu duruyor. Düzgün bir şekilde zarar almadan gelebilir bence ancak fiyatları bilmiyorum. Bu konuda deneyimi veya bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olabilir mi
Ağırlığına göre bir fiyat verirler.
Kargo firmalarının kendi sitelerinden öğrenebilirsin kaç ₺ olacağını.

Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
Metin dal
hocam iş gereği kargo çok gönderiyoruz ve alıyoruz 200 250tl yazar gibi düşünüyorum fakat anlaşması olan bir tanıdığınız varsa 90-100tl ye kapatabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam iş gereği kargo çok gönderiyoruz ve alıyoruz 200 250tl yazar gibi düşünüyorum fakat anlaşması olan bir tanıdığınız varsa 90-100tl ye kapatabilirsiniz
normal müşterilere abartılı fiyat yazıyorlar

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Otogara gidip anlaşabilirlerse daha uyguna getirebilirler. Ama sağlam kalır mı orasını bilemiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,664
Üyeler
155,291
Son üye
WAZELSHAK
Top Bottom