Neler Yeni

Mastürbasyon sıklığı nasıl olmalı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Maraed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Emir Demir
Merhabalar ben emir şu anda 15 yaşındayım.Etraftan mastrubasyon ile ilgili korkutucu şeyler duyuyorum yaklaşık 1 sene oldu masturbasyonu bırakalı fakat 1 sene öncesine kadar yani 12 yaşımın ağustosundan 13 yaşımın ekimi aralığınada çok sıklıkla yaptığım birşeydi masturbasyon yani şöyle söyliyim başta 1 haftada bir oldu bi ara tam en kötğ dönemdeydim full bilgisayar oynuyordum odama kapanmıştım 2 günde 1 e kadar çıkmıştı sonra 13 yaşımın haziranlarında yavaş yavaş yazın gelmesiyle yeni hobiler edinmiştim o yüzden azalmıştı 2 haftada 1 falan oluyordu yalnız kaldığımda.Merak ettiğim şey bi ara bu kadar fazla masturbasyon yapmam bana zarar vermişmidir? veya aklında benim o dönemde çok soru oluyordu maaturbasyonla ilgili sorular olanlar bu konuda tartışsın ve olması gereken masturbasyon sıklığı nedir?

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,484
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Merhabalar ben emir şu anda 15 yaşındayım.Etraftan mastrubasyon ile ilgili korkutucu şeyler duyuyorum yaklaşık 1 sene oldu masturbasyonu bırakalı fakat 1 sene öncesine kadar yani 12 yaşımın ağustosundan 13 yaşımın ekimi aralığınada çok sıklıkla yaptığım birşeydi masturbasyon yani şöyle söyliyim başta 1 haftada bir oldu bi ara tam en kötğ dönemdeydim full bilgisayar oynuyordum odama kapanmıştım 2 günde 1 e kadar çıkmıştı sonra 13 yaşımın haziranlarında yavaş yavaş yazın gelmesiyle yeni hobiler edinmiştim o yüzden azalmıştı 2 haftada 1 falan oluyordu yalnız kaldığımda.Merak ettiğim şey bi ara bu kadar fazla masturbasyon yapmam bana zarar vermişmidir? veya aklında benim o dönemde çok soru oluyordu maaturbasyonla ilgili sorular olanlar bu konuda tartışsın ve olması gereken masturbasyon sıklığı nedir?
Haftada 2 kereden fazla olmasa iyi olur diyorlar. Bir de bence erken başlamışsın ben 15 yaşında başlamıştım.
Günde 15 kere yapanlar var @emirhan1234

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Ben henüz bir zararını görmedim varsa bilmek isterim (16 yaş )
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden ki ?
Kötü niyetle açmamış bence konuyu
Birazdan burası ana baba günü olucak izle sadece.

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,741
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram