Neler Yeni

matematik için yardım edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Özil Fanı Bir Genç
agalar öncelikle kandiliniz mübarek olsun.matematikte 3 hafta sonra sınav var polinomlar ve çarpanlara ayırma bitti 2.dereceden denklemlere geçtik ama temelim zayıf.

polinomlar ve çarpanlara ayırmayı yaklaşık 1.5-2 haftada bitirmeyi düşünüyorum haftasonları da

1)
VE 2)
bu oynatma listelerini bitirip temelimi halletmeyi düşünüyorum sizce işe yarar mı?

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
agalar öncelikle kandiliniz mübarek olsun.matematikte 3 hafta sonra sınav var polinomlar ve çarpanlara ayırma bitti 2.dereceden denklemlere geçtik ama temelim zayıf.

polinomlar ve çarpanlara ayırmayı yaklaşık 1.5-2 haftada bitirmeyi düşünüyorum haftasonları da

1)
VE 2)
bu oynatma listelerini bitirip temelimi halletmeyi düşünüyorum sizce işe yarar mı?
Hocam cidden bu kanalları eğer hiç bilmiyorsanız kullanın.
Şahsen ben bu tür kanalların aşırı temelden aldığını düşünüyorum biraz zaman kaybı geliyor bana açıkçası.
Bana göre Bazı yayınların fasiküllerinden çalışmak bana göre daha iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Özil Fanı Bir Genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şahsen ben bu tür kanalların aşırı temelden aldığını düşünüyorum biraz zaman kaybı geliyor bana açıkçası.
video olmazsa olmaz hocam hangi kanallar olmalı sence

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
M.S.C
Rehber Matematik başlangıç için ideal, ama bir zaman sonra yetersiz kalacak. Mert Hoca ve Eyüp B'de gayet iyi. Özellikle Eyüp hocam favorimdir. Ama başlangıç için uygun olduklarını düşünmüyorum. Tüm bunların dışında Bıyıklı Matematik'e de bakmanızı öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Özil Fanı Bir Genç
Rehber Matematik başlangıç için ideal, ama bir zaman sonra yetersiz kalacak. Mert Hoca ve Eyüp B'de gayet iyi. Özellikle Eyüp hocam favorimdir. Ama başlangıç için uygun olduklarını düşünmüyorum. Tüm bunların dışında Bıyıklı Matematik'e de bakmanızı öneririm.
yani bu temel konuları rehber matematikten ama güncel konuları mert hoca ve eyüp b'den mi yapayım?

fruko.gzz

80+ Bronze
faydası yok zaman kaybı boş yapmaktan başka bir bildiği yok tamam temeliniz olmayabilir ama anlamayacağınız anlamına gelmez hatta istersen
buradan izle anlayacağını düşünüyorum
TyT matematik için mert hoca mı rm mi?
Konuları hiç hatırlmıyorum öğrendiğimde söylenemez.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,731
Üyeler
155,300
Son üye
MHilmi
Top Bottom