Neler Yeni

MATEPAD PRO 15.000 TL!

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Şuan en ucuz 20k dan başlıyor. Google servisleri dışında fiyatına göre gayet iyi bir tablet.

Fena değil sadece işlemci çağ dışı biraz. Oled ekran çok önemli değil diyen 13500TL ye Tab S9 FE Plus alsa daha mantıklı hatta. Ama oled müthiş bir şey o ayrı.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,424
İsim
Mehmet Aslan
Şuan en ucuz 20k dan başlıyor. Google servisleri dışında fiyatına göre gayet iyi bir tablet.

bu fiyata OLED ekran şahane. Medya cihazı olarak çok güzel kullanılır. Tabi bütçe 20.000 ise daha güzel bir şeyler bulunur ama 15.000 için OLED ekran olması bile yeterli. Yanında klavyede veriyorlarsa tadından yenmez :D

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,166
İsim
Kara Kartal
huawei tabletlerden uzak durun bu dandik yazılımla youtubede video bile izleyemiyorsunuz ben aldım pişmanım
Huawei MatePad 11.5 PaperMatte cihaz aldım Gbox da youtube indirdim youtubede video izlenmiyor (8-10sn de donuyor) bunun çözümü var mı ayrıca uygulamalarda youtubeyi indirdiğim halde görünmüyor

Huawei alıp pişman olmuş biri olarak yazıyorum HarmonyOS 3.1 (android 12) , HarmonyOS 4 çıktı güncelleme almıyor kısaca huawei ürünlerinden uzak durun.

Son düzenleme:

Robius

80+ Bronze
Güzel ama android yoh
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amerikam banladıysa vardır bi bildiği kahrolsun huawei

Son düzenleme:

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,166
İsim
Kara Kartal
Güzel ama android yoh

Amerikam banladıysa vardır bi bildiği kahrolsun huawei
Oneplus telefon kullanıyorum Oppo A93 5G ile oturum açıyorum
böyle bir rezillik var mı

Lian_GR

80+
huawei tabletlerden uzak durun bu dandik yazılımla youtubede video bile izleyemiyorsunuz ben aldım pişmanım
Huawei MatePad 11.5 PaperMatte cihaz aldım Gbox da youtube indirdim youtubede video izlenmiyor (8-10sn de donuyor) bunun çözümü var mı ayrıca uygulamalarda youtubeyi indirdiğim halde görünmüyor

Huawei alıp pişman olmuş biri olarak yazıyorum HarmonyOS 3.1 (android 12) , HarmonyOS 4 çıktı güncelleme almıyor kısaca huawei ürünlerinden uzak durun.
tıpa tıp aynı cihazdan bende fazladan var hiç öyle bir sorun yaşamadım

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
574
İsim
Barış Okçu

Aynı durumu bende yaşıyorum çözüm youtube uygulamasın güncellemek. Boktan app gallery sine güncellemeler 2 hafta geç geldiği için oynadığım oyunları da oynayamıyorum rezillik almayın. Sadece video izleyecekseniz dahi youtube olayı işi bozuyor.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

Sende sorun var dostum gayet akıcı benim matepad 11 im

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,166
İsim
Kara Kartal
Sende sorun var dostum gayet akıcı benim matepad 11 im
Kendi malımı öven birisi değilim ben almakla hata yaptığımı söylüyorum başkası bu hatayı yapmasın diye uyarıyorum parayla şak şakçılık yaparak inceleme yapmıyorum şikayet com sürüne dolu aynı sorunu yaşayan bir çok kişi mevcut HarmonyOS 4.2 (android 13) güncellemesini yaptın mı yapamadın güncelleme almıyor bu cihaz şuan HarmonyOS 5.0 (android 14) kullanman gerekiyor hatta 1-2 ay sonra HarmonyOS 6.0 ( Android 15) yüklemen gerekir bana hikaye anlatma

Kısaca Huawei cihazlar güncelleme almıyor

Samsung Galaxy Tab S9 serileri Android 14 güncellemesini aldı Huawei Android 13 ü alamamış Huawei bu işi bıraksın artık

Son düzenleme:

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Kendi malımı öven birisi değilim ben almakla hata yaptığımı söylüyorum başkası bu hatayı yapmasın diye uyarıyorum parayla şak şakçılık yaparak inceleme yapmıyorum şikayet com sürüne dolu aynı sorunu yaşayan bir çok kişi mevcut HarmonyOS 4.2 (android 13) güncellemesini yaptın mı yapamadın güncelleme almıyor bu cihaz şuan HarmonyOS 5.0 (android 14) kullanman gerekiyor hatta 1-2 ay sonra HarmonyOS 6.0 ( Android 15) yüklemen gerekir bana hikaye anlatma

Kısaca Huawei cihazlar güncelleme almıyor

Samsung Galaxy Tab S9 serileri Android 14 güncellemesini aldı Huawei Android 13 ü alamamış Huawei bu işi bıraksın artı
güncelleme umrumda değil herşeyi sorunsuz kullanıyorum ben , anlama özürün var sanırım YouTubedan bahsediyorum bana güncelleme yazmışsın bu nasıl bir kıvrak zekalık

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
faresiz

Aynı tableti kullanıyorum youtube kullanmıyorum her cihazımda genel olarak Tubular (eski adı newpipe) Sponsor block, adblock kurulu, firefox da kullanıyorum eklentiler olduğu için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,316
Üyeler
151,880
Son üye
tokibloni
Top Bottom