Neler Yeni

MAVİ EKRAN ALIYORUM GÜNCELLEME

KAAN72

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kaan Demirel
dün akşam aldığım ssd yi ve rami bağladım usb ile win10 kurdum internetten aldığım oem keyi girdim çalıştırdım her şey iyi gidiyordu ekran kartı driverini güncelledim sistemin eski olduğundan dolayı sadece ekran kartını güncelleyebildim ardından Windows güncelleştirmelerini yapmayı denedim Windows 1909 güncellemesi olmuyordu indirilmiyordu kurulmuyordu da yarın yaparım diyip steam indirdim cs kurdum oynadım sorunsuz çalıştı en son kardeşime verdim oda oynadı cs ardından kapamasını söyledim kapamak yerine yanlışlıkla yeniden başlata basmış mavi ekran almış yanına gittiğimde ekran yoktu pc çalışıyordu bende güç tuşuna basılı tutup kapattım pcyi bugünse güncellemeye çalıştım 1909 sürümüne ama olmadı yüklenmedi dosyalar bozuk gibi bir yazı çıkıyordu ve ara ara mavi ekran hatası almaya devam ettim windowsun sitesinden güncelleme uygulamasını kurdum çalıştırdım bittiğinde ise yine aynı şekilde dosyalar bozuk veya eksik yada buna benzer bir hata aldım yardım edebilirseniz çok sevinirim teşekkürler

Ekler

• IMG-20201220-WA0005.jpeg
    IMG-20201220-WA0005.jpeg
    3.6 MB · Hit: 44
  • IMG-20201220-WA0003.jpeg
    IMG-20201220-WA0003.jpeg
    2.3 MB · Hit: 40

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
dün akşam aldığım ssd yi ve rami bağladım usb ile win10 kurdum internetten aldığım oem keyi girdim çalıştırdım her şey iyi gidiyordu ekran kartı driverini güncelledim sistemin eski olduğundan dolayı sadece ekran kartını güncelleyebildim ardından Windows güncelleştirmelerini yapmayı denedim Windows 1909 güncellemesi olmuyordu indirilmiyordu kurulmuyordu da yarın yaparım diyip steam indirdim cs kurdum oynadım sorunsuz çalıştı en son kardeşime verdim oda oynadı cs ardından kapamasını söyledim kapamak yerine yanlışlıkla yeniden başlata basmış mavi ekran almış yanına gittiğimde ekran yoktu PC çalışıyordu bende güç tuşuna basılı tutup kapattım pcyi bugünse güncellemeye çalıştım 1909 sürümüne ama olmadı yüklenmedi dosyalar bozuk gibi bir yazı çıkıyordu ve ara ara mavi ekran hatası almaya devam ettim windowsun sitesinden güncelleme uygulamasını kurdum çalıştırdım bittiğinde ise yine aynı şekilde dosyalar bozuk veya eksik yada buna benzer bir hata aldım yardım edebilirseniz çok sevinirim teşekkürler
Minidump dosyanı paylaşırsan daha detaylı bakılabilir. Bilgisayarın açıldığında başlat kısmına cmd yaz ve yönetici çalıştır ardında açılan yere sfc /scannow yazıp enterle bekle bozuk windows dosyalarını onarsın

KAAN72

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kaan Demirel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Minidump dosyanı paylaşırsan daha detaylı bakılabilir. Bilgisayarın açıldığında başlat kısmına cmd yaz ve yönetici çalıştır ardında açılan yere sfc /scannow yazıp enterle bekle bozuk windows dosyalarını onarsın
minidump nedir söylerseniz paylaşırım onarma işlemini deneyeceğim

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
minidump nedir söylerseniz paylaşırım onarma işlemini deneyeceğim
Burayı okuyabilirsin anlatıyor

KAAN72

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kaan Demirel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
güncellemeyi yaptığımdan başka bir işlem var dedi sanırım %73 de bitince başlatacağım tekrardan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burayı okuyabilirsin anlatıyor
güncellemeyi yüklendi hata vermedi bu kez yeniden başlatmam gerekti şuanlık hata almadım düzelmişe benziyor teşekkür ederim yine de yardımın için

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,931
Üyeler
153,472
Son üye
ekarego190
Top Bottom