Neler Yeni

Mavi Ekran sorunu. Minidump paylaşıyorum.

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,445
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Arkadaşlar PC youtubeda takılırken vs mavi ekran veriyor. Minidump dosyalarını ekliyorum:
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Metshi @crazyreign Hocam bilginiz yok mu bu konuda ihtiyacım vardı size :( :D

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Son düzenleme:
En İyi Cevap

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,445
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler arkadaşlar. Aslında kuzenim yaşıyor bu sorunu, mesaj kalabalığı olmasın diye kendim yaşıyorum dedim. Mesajları ilettim. Yaptıktan sonra sorun devam ederse tekrar yazarım. Çok teşekkürler tekrar :)

Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırın ve En son çıkan WHQL driveri indirin. AMD Drivers and Support for Radeon, Radeon Pro, FirePro, APU, CPU, Ryzen, desktops, laptops
Virüs taraması yapın.
Firofox yazılımını kaldırın.
Biosun güncel değil 2007 sürümünü kullanıyorsun, bence güncelle.
Hocam Anakart BIOS'u güncel değil dimi?

Son düzenleme:

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Teşekkürler arkadaşlar. Aslında kuzenim yaşıyor bu sorunu, mesaj kalabalığı olmasın diye kendim yaşıyorum dedim. Mesajları ilettim. Yaptıktan sonra sorun devam ederse tekrar yazarım. Çok teşekkürler tekrar :)

Hocam Anakart BIOS'u güncel değil dimi?
Biosun 2007 sürüm ondan sonra iki sürüm çıkmış son sürümden emin değilim ama ondan önce bir bios daha çıkmış.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Ciri

Enes 3078

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Enes
Demek buraların minidump okuyan kişisi sizsiniz ha? @FightForHonor

Eksiğinizi belirteyim, ses sürücüsü kurdurmalısınız. Buralarda bile biri var mı diye bakmıştım anlaşılan buranın bilirkişisi sizsiniz. Önünüzde uzun bir yol var diyebilirim. 😉

Ses sürücüsü: https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/...SZ_RTK_500_DTSC_W10_64_V6089711_20200826R.zip

Bu arada umarım bir gün tanışırız. Benim alandaki kişilerle tanışmayı severim. :)

Bu arada cidden beni tanıyan varmış burada bu yüzden bi' gelip bakayım dedim.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Demek buraların minidump okuyan kişisi sizsiniz ha? @FightForHonor

Eksiğinizi belirteyim, ses sürücüsü kurdurmalısınız. Buralarda bile biri var mı diye bakmıştım anlaşılan buranın bilirkişisi sizsiniz. Önünüzde uzun bir yol var diyebilirim. 😉

Ses sürücüsü: https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/...SZ_RTK_500_DTSC_W10_64_V6089711_20200826R.zip

Bu arada umarım bir gün tanışırız. Benim alandaki kişilerle tanışmayı severim. :)
Benim eksiklerimi söylediğiniz için teşekkür ederim. Daha yolun başında olduğumu biliyorum.

Enes 3078

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Enes
Bu arada kendimi tanıtayım, ben Enes. Daha çok bir başka forumda aktifim ki rehberlerimi illaki görmüşsünüzdür. Yardımı olur diye isterseniz aşağıya bırakabilirim. :)

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Bu arada kendimi tanıtayım, ben Enes. Daha çok bir başka forumda aktifim ki rehberlerimi illaki görmüşsünüzdür. Yardımı olur diye isterseniz aşağıya bırakabilirim. :)

Biliyorum @Trieetz 'in yaptığı Eksik veya bozuk sys dosyalarını onarmak rehberinde görmüştüm.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,445
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Dostum başka mavi ekran yedin mi?
BIOS güncelledim, DDU ile sürücüleri silip tekrar yükledim. Virüs taraması yaptım. 3 Gündür bir sorun yok gibi görünüyor hocam :) Teşekkürler yardımın için

Top Bottom