Neler Yeni

Mavi Ekran Mavi Ekrandan Sonra USB Disk Yazma Korumalı

Flusch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yavuz Selim
Arkadaşlar SanDisk Cruzer Glide 32 GB USB belleğim var, uzun yıllardır kullanıyorum ama dün akşam içine dizi atarken bilgisayar mavi ekran verdi. Hata ismi olarak da "fat_file_system" yazıyordu. Mavi ekrandan sonra disk yazma korumasına geçti. İçine bir şey atabiliyorum, ne biçimlendirebiliyorum. İnternette çok yere baktım. Çoğu CMD üzerinden diskpart ile düzeltmiş, bende işe yaramadı. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Ali-Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ali Eren Doğan
Bu linkte yazma koruma kaldırma programı var deneyebilirsin nasıl kullanılıağını bilmiyorum. dene istersen

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Arkadaşlar SanDisk Cruzer Glide 32 GB USB belleğim var, uzun yıllardır kullanıyorum ama dün akşam içine dizi atarken bilgisayar mavi ekran verdi. Hata ismi olarak da "fat_file_system" yazıyordu. Mavi ekrandan sonra disk yazma korumasına geçti. İçine bir şey atabiliyorum, ne biçimlendirebiliyorum. İnternette çok yere baktım. Çoğu CMD üzerinden diskpart ile düzeltmiş, bende işe yaramadı. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Yazma koruması açıldıysa, arızalanmış olabilir. Veri kaybını önlemek için bu özellik otomatik açılır.

Flusch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yavuz Selim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu linkte yazma koruma kaldırma programı var deneyebilirsin nasıl kullanılıağını bilmiyorum. dene istersen
Teşekkürler ama işe yaramadı.
Yazma koruması açıldıysa, arızalanmış olabilir. Veri kaybını önlemek için bu özellik otomatik açılır.
Peki bunun bir geri dönüşü var mı yoksa usb bellek artık çöp mü oldu?

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Peki bunun bir geri dönüşü var mı yoksa usb bellek artık çöp mü oldu?
Senin bahsettiğin yazma koruması, salt okuma modu ise çöp olur değilse kurtarma şansın vardır.

Flusch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yavuz Selim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Senin bahsettiğin yazma koruması, salt okuma modu ise çöp olur değilse kurtarma şansın vardır.
Sanırım çöp oldu;
1630777245833.png

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Mehmet emre börekçi

Flusch

80+
Dahası