Neler Yeni

Max.10.000TL 850W+ minimum Gold PSU önerisi

perseus12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Alper Tan
Selamlar, RTX 4070 Super, ryzen 7 5800x'li sistemime PSU almak istiyorum fakat fiyatının çok uçuk olmasını istemiyorum. Tercihim öncelikli olarak Asus. Minimum 850W +80 Gold olması lazım. 1000W fırsatı olursa da değerlendirmek isterim.

Bütçem maximum 10.000TL fakat bütçeyi aşağı çekebilirsem farklı ekipmanlar için yeni bütçeler oluşturabilirim o sebeple ona göre öneri yaparsanız çok sevinirim.

Bünyamina

80+ Gold

perseus12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Alper Tan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bünyamina

80+ Gold
Siz kullandınız mı bunu? Şüphelerim var doğrusu, piyasanın çok altında bir fiyat. "Ucuz etin yahnisi yavan olur" demişler. Böyle bütçe ayrılmış bir sistemin ucuza kaçmak için zarar görmesini kimse istemez.
İsteyen istediği fiyattan sattığı için böyle oluyor. Ürünün 10 yorumu var incelemeni öneririm. Ha birde bu videoyu izleyebilirsin.
Ben kullanamdım ama ihtiyacım olsaydı bunu alırdım. Başka ürünlere sırf ismi var diye fazla para verecek lüksüm yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,455
İsim
Murat Orhan
Mantıklı tercih olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bünyamina kötü ürün önermez önerirse de nadir önerir. Ürün uzun süredir gözüme çarpıyordu ama önümüzdeki 10 yıl boyunca böyle bir psu kullanmamı gerektirecek bir sistem toplamam zor görünüyor. Toplasam bu PSUyu kullanırdım ama.

Bünyamina

80+ Gold
Mantıklı tercih olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bünyamina kötü ürün önermez önerirse de nadir önerir. Ürün uzun süredir gözüme çarpıyordu ama önümüzdeki 10 yıl boyunca böyle bir psu kullanmamı gerektirecek bir sistem toplamam zor görünüyor. Toplasam bu PSUyu kullanırdım ama.
Toplarsın yakın zamanda umarım. Senin kendine topladığın sistemi aşırı merak ederdim. 2. el ultra f/p mı yoksa sıfır tek tek mi alırdın kim bilir. Hazır sistem almayacağıbı düşünüyorum. 😅

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,455
İsim
Murat Orhan
Toplarsın yakın zamanda umarım. Senin kendine topladığın sistemi aşırı merak ederdim. 2. el ultra f/p mı yoksa tek tek mi alırdın kim bilir. Hazır sistem almayacağıbı düşünüyorum. 😅
Kesinlikle tek tek 2. el alırdım. Hatta aşırıya kaçar arızalı parça bulup tamir etmeye çalışırdım. 15kya DDR5 sistem 2 3k civarına DDR4 sistem(Laptopu sattıktan sonra idarelik topladığım şuanki sistemim) Diziyorum. En üst sistemimde bile kullanır mıyım bilmiyorum onda bile yüksek kalır bu psu :D

Cakrash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
Musa Topçu
https://www.teknobiyotik.com/donani...-80-platinum-1500w-guc-kaynagi-beq-bn340.html (!)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,767
Üyeler
154,464
Son üye
mkbgl
Top Bottom