Neler Yeni

Max 20K olmak üzere telefon

Mihrak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Süleyman Yakup KIVANÇ
Bütçe
20000
Merhabalar tekrardan. Pc aldım artık bi telefon lazım. Maximum 20K olucak şekilde telefonlar önerebilir misiniz? Ben 5 yıldır herhalde general mobile 8 kullanıyorum. Artık gına geldi.

Ben araştırdığımda karşıma çıkan bazı modeller bunlar. Gayet kafamada oturdu gibi ama seçim yapamadım. Bunlarada bakarsanız sevinirim.

Sağolun şimdiden

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Merhabalar tekrardan. Pc aldım artık bi telefon lazım. Maximum 20K olucak şekilde telefonlar önerebilir misiniz? Ben 5 yıldır herhalde general mobile 8 kullanıyorum. Artık gına geldi.

Ben araştırdığımda karşıma çıkan bazı modeller bunlar. Gayet kafamada oturdu gibi ama seçim yapamadım. Bunlarada bakarsanız sevinirim.

Sağolun şimdiden
Bu bütçede POCO F6 almanız en iyisi olur. Şu anda kampanya var Xiaomi'nin uygulamasında veya sitesinde Poco F6 8 GB RAM versiyonunu sepete eklerseniz monitör, saat veya kulaklık arasından seçtiğinizi hediye ediyor.

Kampanyaya başka bir forumda açtığım bu konudanda bakabilirsiniz:

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
alper

Sağolun şimdiden
mi.store'dan kulaklık veya akıllı saat hediyesiyle 8/256gb f6 al geç. Şuan f6'dan yazıyorum telefonun bir kusuru yok. Kalın çerçeveli samsunglara bakma derim.

Mihrak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Süleyman Yakup KIVANÇ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu bütçede POCO F6 almanız en iyisi olur. Şu anda kampanya var Xiaomi'nin uygulamasında veya sitesinde Poco F6 8 GB RAM versiyonunu sepete eklerseniz monitör, saat veya kulaklık arasından seçtiğinizi hediye ediyor.

Kampanyaya başka bir forumda açtığım bu konudanda bakabilirsiniz:

Ya bu yan ürünlerden hiçbirine ihtiyacım yok doğrusu o yüzden de mantıksız geldi ama sağolun yinede

Mr8ilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,662
İsim
Yavuz
Çok işin yoksa a35 de kesinlikle işini görür.

Arda_1xxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda
Bende s23fe var telefonu eğer çok dışarıda kullanan biri değilseniz alınabilir 60hz oyun + günlük kullanım dışarıda max 5 saat evde 60hz oyun + günlük kullanım 7-8 saat ama 120 hz istiyorsan bu sürelerden 1 saat çıkar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,771
Üyeler
157,982
Son üye
Alkımm
Top Bottom