Neler Yeni

Öneri Max 30k laptop önerisi yaparmısınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar birine laptop bakıyorum max30k oyuncu laptopu olarak bakacağız şöyle bir baktım 30 k ya genelde monster var asus ve msı yok bide hp gördüm ama oda monstren yanında kötü kalıyordu yani galiba 30 kaya ortlama bir laptop olarak sadece monster var önerilerinizi bekliyorum

batubaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Batuhan
Selam Kolay Gelsin Bende Böyle Bir Arayış İçerisindeydim Ve Şu Ürünü Buldum Hp Victus Bak Belki Beğenirsin Şuan 28k Fiyatı Var İçerisinde 512gb ssd vardı galiba onu ikinci elden sıfır fiyatına satıp üstünede kalan bütçeyi ekleyip okuma yazma değerleri iyi olan 1tb bir ssd alabilirsin faka şöyle bir iddiam yok durduk yere kimse gelip atarlanmasın bu fiyata en iyisi mi tartışılır iyi forumlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Selam Kolay Gelsin Bende Böyle Bir Arayış İçerisindeydim Ve Şu Ürünü Buldum Hp Victus Bak Belki Beğenirsin Şuan 28k Fiyatı Var İçerisinde 512gb ssd vardı galiba onu ikinci elden sıfır fiyatına satıp üstünede kalan bütçeyi ekleyip okuma yazma değerleri iyi olan 1tb bir ssd alabilirsin faka şöyle bir iddiam yok durduk yere kimse gelip atarlanmasın bu fiyata en iyisi mi tartışılır iyi forumlar
Sağolun hocam bunada bakacağım

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,960
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,960
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyatı aşıyor ama buda var hocam bence https://www.vatanbilgisayar.com/hp-...-7640hs-rtx4060-8gb-16gb-1tb-16-1inc-w11.html
Mesaj otomatik birleştirildi:

3.000 TL fiyat farkı var ve bu fiyat farkına değer.
Degerde adamı 25 k dan çıkarttım zaten bumu yoksa o mu hocam https://www.vatanbilgisayar.com/hp-...-7640hs-rtx4060-8gb-16gb-1tb-16-1inc-w11.html

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,960
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

ConquerorXIV

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner

ConquerorXIV

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
Hocam fiyatı aşıyorsunuz zaten fiyatı aşarak seçenek bu olucak https://www.vatanbilgisayar.com/hp-...-7640hs-rtx4060-8gb-16gb-1tb-16-1inc-w11.html

seçenek olsun diye attım ben olsam alırdım çünkü
Hocam benim attığım vatandaki daha iyi degilmi hem daha ucuz arkadasin attığı ram de 8 ve daha pahalı

Top Bottom