Neler Yeni

Çözüldü✓ Max 35 40k butceli uygun oyun canavarı fps sistem onerirmisiniz ?

Kaancet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan
Bütçe
35000
Arkadaslar oncelikle herkese merhaba 35 40 k butcem var ve oyun canavarı yani piyasadaki tum oyunları kaldırabilicek yag gibi oynatan bi sistem istiyorum orjinal pubg vs oyunlarda dahil yardımcı olursanız cok sevinirim

Ekran kartı olarak tabii ki nvidia
Bu butce icine monitor klavye ve mouse de dahil olabilir simdiden oneriliniz icin tesekkur ederim :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Arkadaslar oncelikle herkese merhaba 35 40 k butcem var ve oyun canavarı yani piyasadaki tum oyunları kaldırabilicek yag gibi oynatan bi sistem istiyorum orjinal PUBG vs oyunlarda dahil yardımcı olursanız cok sevinirim

Ekran kartı olarak tabii ki nvidia
Bu butce icine monitor klavye ve mouse de dahil olabilir simdiden oneriliniz icin tesekkur ederim :)

Anakartı B550 Yap

SSDyi Kingston 1 TB Yap

İşlemciyi 5600X yap

25.500 TL oluyor. Oyun için fazlasına çok gerek yok kalan paraya da monitör ekipman dizersin temiz

Jankanbe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Emirhan özaydın
35-40 ya uygun 😅😅

Kaancet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Anakartı B550 Yap

SSDyi Kingston 1 TB Yap

İşlemciyi 5600X yap

25.500 TL oluyor. Oyun için fazlasına çok gerek yok kalan paraya da monitör ekipman dizersin temiz
Linkini attıgın sisteme baktm stoklarnda skntı var ileriye donuk ustunde degisim yapabilicegim bi anakart olmalı ornegin 32 gb ram e kadar yukseltebilirim ssd 2 tb yapabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Linkini attıgın sisteme baktm stoklarnda skntı var ileriye donuk ustunde degisim yapabilicegim bi anakart olmalı ornegin 32 gb ram e kadar yukseltebilirim ssd 2 tb yapabilirim
Hocam B550 seçtiğiniz takdirde 4 tane ram slotu oluyor zaten? Ayrıca anakartın üstünde 2 adet m2 slotu bulunmakta? Dediğiniz herşeyi karşılıyor ben neyi beğenmediniz anlayamadım?

Top Bottom