Neler Yeni

Öneri max 5-5.5k ya monitör önerisi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,794
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bütçe
5000
Beyler bende 5 yıllık Dell s2421hgf vardı kendisi akşam saat 8 itibariyle hakkı rahmetine kavuştu yeni monitör arıyorum max bütçemi yukarıda belirttim Vatan veya teknosadan olursa daha iyi olur monitörü direk elden almak istiyorum acil lazım çünkü

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Ensar Polat
Beyler bende 5 yıllık Dell s2421hgf vardı kendisi akşam saat 8 itibariyle hakkı rahmetine kavuştu yeni monitör arıyorum max bütçemi yukarıda belirttim Vatan veya teknosadan olursa daha iyi olur monitörü direk elden almak istiyorum acil lazım çünkü
Gelir şimdi r25i linki atanlar

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,794
İsim
Emre
Discord
necromancerr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gelir şimdi r25i linki atanlar
hee :D valla acil lazım mağazadan alıcam direk arkadaştan emanet aldım birkaç günlüğüne onada geri vermem gerek hem oyuncuymuş değilmiş takılmıyorum 100 + hz ve IPS bir panel olsun yeterli

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Ensar Polat
hee :D valla acil lazım mağazadan alıcam direk arkadaştan emanet aldım birkaç günlüğüne onada geri vermem gerek hem oyuncuymuş değilmiş takılmıyorum 100 + hz ve IPS bir panel olsun yeterli
R25i alın hocam

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,794
İsim
Emre
Discord
necromancerr
R25i alın hocam
Kanka acil lazım olmasa ordan alırdımda kargo şirketleriyle hasımım bildiğin uğraşmaktan bıktım ayrıca dediğim gibi acil lazım ondan vatan teknosa gibi yerlerden bakıyorum temiz IPS bi monitör olsun yok işte 1 ms miş yok 240 hz miş falan takılmıyorum ıps 100 hz ye bile tav olacak haldeyim

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Ensar Polat
Kanka acil lazım olmasa ordan alırdımda kargo şirketleriyle hasımım bildiğin uğraşmaktan bıktım ayrıca dediğim gibi acil lazım ondan vatan teknosa gibi yerlerden bakıyorum temiz IPS bi monitör olsun yok işte 1 ms miş yok 240 hz miş falan takılmıyorum ıps 100 hz ye bile tav olacak haldeyim

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,794
İsim
Emre
Discord
necromancerr
r25 i gerçekten iyi bir monitör mü en favori manitör şuan da
Güzel monitörde kanka mağazadan bakanlar için çok bi anlama gelmiyor benim gibi acil lazım olduğundan yoksa güzel fiyatta

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Ensar Polat

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,794
İsim
Emre
Discord
necromancerr
içimden bir ses diyorki git samsung smart m5 al hem tv hem monitör olarak kullan diyede o asus IPS monitör hoşuma gitti yazdım onu yarın gene gelir öneriler

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
İbrahim Toglu
içimden bir ses diyorki git samsung smart m5 al hem tv hem monitör olarak kullan diyede o asus IPS monitör hoşuma gitti yazdım onu yarın gene gelir öneriler
bütçenden 600tl fazla ama yine de bu fiyata bu iki firmadaki en iyisi bu.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,794
İsim
Emre
Discord
necromancerr
bütçenden 600tl fazla ama yine de bu fiyata bu iki firmada en iyisi bu.
kanka bu kafama yattı vade farkıda koymuyor hem taksitte yarın bi şekil bakacağım müsait olunca buna 5.5k dı zaten max bütçe 5k ortalama bütçemdi

Top Bottom