Neler Yeni

Çözüldü✓ max bu fiyatta (80k) , Bu özelliklere eş yada daha iyi bir önerisi olan var mı?

cry4141

80+
Aynı fiyatlarda (80k) yada daha ucuz, bu Monster laptob'un özelliklerine eş yada daha iyi bir kasa/laptop önerisi olan var mı?
80k olması biraz fazla ama 5 taksitle falan alabileceğim bir sistem bu fakat monster hakkındaki yorumlar yüzünden korkuyorum biraz almaya. Bu fiyatlarda bu özelliklere yakın laptop da bulamadım diyebilirim. Kasa toplamaktan falan anlamıyorum. Önerilerinize açığım

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet

musaclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Musa
Yada arkadaşın atığı asus
Fiyatı gereksiz pahalı geldi bana ve bu fiyata şahsen ben monster/casper almazdım

cry4141

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu var 4080'li ancak arkadaşların yorumlarını bekleyin. Bana Monster alınmaz gibi geldi.
fena değil ama benim şuan kullandığım laptobun 16gb rami bana yetmiyor 32 gb bile yakın gelecekte yetersiz kalır diye verdiğim linkin 64gb olması benim için önemli bir faktör. 4060 yerine 4080 olması bence o kadar da büyük bir avantaj değil.

ayrıca laptop olmak zorunda değil kasa önerilerine açığım. Teşekkür ederim.

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,523
İsim
Mertcan Uysal

musaclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Musa
fena değil ama benim şuan kullandığım laptobun 16gb rami bana yetmiyor 32 gb bile yakın gelecekte yetersiz kalır diye verdiğim linkin 64gb olması benim için önemli bir faktör. 4060 yerine 4080 olması bence o kadar da büyük bir avantaj değil.

ayrıca laptop olmak zorunda değil kasa önerilerine açığım. Teşekkür ederim.
4070 İle 4080 arasında çok fark var İncelemelerini izlersen görürsün %20-%40 daha güçlü ve daha fazla vram'a sahip 4070 8gb - 4080'de 12gb vram var günümüz oyunlara 12gb bile yetersiz gelebiliyor.
Ve ram alıp takabilirsin
Kasalardan çok fazla anlamıyorum o yüzden diğer arkadaşlara bırakıyorum

Honigfluss

80+ Bronze
44K'lık bir kasa bile ondan çok daha iyi olur
1710494297441.png

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,075
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
4060 yerine 4080 olması bence o kadar da büyük bir avantaj değil.
Yaklaşık %50 bir fark var çok büyük avantaj.
laptobun 16gb rami bana yetmiyor 32 gb bile yakın gelecekte yetersiz kalır diye verdiğim linkin 64gb olması benim için önemli bir faktör.
RAM alırsınız ancak laptop sonradan değişmez.
ayrıca laptop olmak zorunda değil
Bu durumda kesin laptop almayın 80 bin TL'ye çok güzel PC toplanır. Hatta monitör vs masrafı olmayacaksa 4080 bile alınabilir ama biraz diğer parçalardan kısarak. Laptop kartları ile masaüstü kartlarının arasındaki farktan zaten bahsetmeye gerek yok.

TVKANY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yasin Kiraz
Bu fiyata masaüstü toplamayı düşünürsen daha iyi performans alırsın. Laptop istediğini düşünerek cevabımı vereyim monster alınmaz diyenlere sakın ha sakın aldanma. Yıllardır kullanırım çok memnunum. O fiyata monster kadar özelliği olan bilgisayar bulmanız çok ama çok zor. Boşu boşuna gidip ismi var diye fazla para vermeyin. Garanti servis. vs. herhangi bir sorun yaşamadım şu ana kadar monster ile

cry4141

80+
Arkadaşlar önerileriniz için çok teşekkürler yolladıklarınız hepsine bakıyor ve kaydediyorum. Dediğiniz gibi ram değiştirilebilir farkındayım, ssd falan da değiştirmişliğim var, korktuğum taraf işlemci, anakart ve ekran kartı (o seriler arasında dediğiniz kadar performans farkı olduğunu bilmiyordum) değiştirmesi. Anakart, İşlemci ve Ekran kartının olabildikçe yüksek (uzun süre değiştirme gerektirmeyecek) olan kasa önerilerinize de açığım. Tekrardan teşekkürler.

Top Bottom