Neler Yeni

Öneri Maximum 20k Telefon önerisi

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Arkadaşlar merhaba,

Kullandığım telefon(redmi note7) eskidi donma kasma yapıyor ve yeni telefon almayı düşünüyorum.

iOS Android farketmiyor önerileri size bırakıyorum

Aradığım özellikler;

Uzun süre donma kasma yapmasın,
Görünüş olarak şık ve estetik dursun,
F/P olsun,

Bu bütçede minimum ücrette telefon önerilerinizi beklerim, şimdiden teşekkürler.

ardamorant_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Arda
Arkadaşlar merhaba,

Kullandığım telefon(redmi note7) eskidi donma kasma yapıyor ve yeni telefon almayı düşünüyorum.

iOS Android farketmiyor önerileri size bırakıyorum

Aradığım özellikler;

Uzun süre donma kasma yapmasın,
Görünüş olarak şık ve estetik dursun,
F/P olsun,

Bu bütçede minimum ücrette telefon önerilerinizi beklerim, şimdiden teşekkürler.
yd iphone 13 düşünebilirsiniz

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ardamorant_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Arda
Y.d konusu sıkıntılı geliyor IMEI, kayıt cart curt bu konularda çok bilgimde yok, ne dersiniz?
yd iphone 13 + 6k imei kaydı 22 civarına gelir. arkadaş iphone 14 pro maxi 28k'ya aldı

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

CycL0ne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Skati
2.el temiz İPhone 12 bakabilirsin

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
3k daha biriktip s23 al bence

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Eren
iPhone 11i bende düşündüm ama üstüne çok model çıktı yazılım desteğini kesmezler mi yakında?
Yani telefon birazcık eskidi ama bu bütçeyle 0 bu alınabilir belki biraz daha artarsa bütçe samsungun kaptan gelmilerimi ne diyorsa onlara bakabilirsin

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Yani telefon birazcık eskidi ama bu bütçeyle 0 bu alınabilir belki biraz daha artarsa bütçe samsungun kaptan gelmilerimi ne diyorsa onlara bakabilirsin
Samsun için eskiden kasma yapıyor bir süre sonra diyorlardı. Şuan için yeni telefonlarinda da geçerli mi bu durum yoksa düzeltiler mi? Bilginiz var mı?

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Eren
Samsun için eskiden kasma yapıyor bir süre sonra diyorlardı. Şuan için yeni telefonlarinda da geçerli mi bu durum yoksa düzeltiler mi? Bilginiz var mı?
Elimde 3 yıldır smasung m31 var nerdeyse bir kere bile sorun çıkarmadı ekranı kırıldı bir kere o da ben koruyucu kullanmayı sevmediğimden ki m31 öyle pahalı bi modeli değil samsung un ona rağmen 3 yıl rahat gittihalada değişmeyi düşünmüyorum oyun açışında açamadığı oyun yok. Kasma yapması sizin elinizde hocam her telefonu kullandıktan ya da kullanmaya başlamadan önce arka plandaki uygulamaları kapatın yeter.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Atlas Duman
11 almanı tavsiye etmem, 60hz lcd ekran.. Bataryası çöp memnun kalmazsın diye düşünüyorum. Yukarıdaki arkadaşında dediği gibi 3k para ekleyip Samsung S23 almanı öneririm. iPhone 14'ten daha iyi, Pro modeliyle kapışıyor.

Top Bottom