Neler Yeni

MC Emek Skyblok Sunucu Önerisi

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,671
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Minecraft 1.16.3 emek skyblok sunucusu arıyorum. İnsanlar ile etkileşim kurabileceğim, itemlerim ile market açabileceğim bir sunucu olsun istiyorum. Şu anda aktif olarak oynadığım birkaç sunucu var ama 1.8 tabanlı olduğu için yeni birçok özelliğe erişemiyorum. Tek oynarsam sıkılıyorum bu yüzden sunucu önerisi istiyorum.

Atyxah

80+ Silver
Minezoid'e dün başladım sevdim gecelere kadar oynadım 50 kişi felan oluyor skyblockda ama güzel yani etkinlikler görevler frlan da var sandıktan market de açıkabiliyor farm yapıp satıp para kazanabiliyosun coin fekan da var görev yaptıkca geliyor coinmarketi var coine özel normal market de var ben sevdim yani

İp ye girince ekrana 4 haneli kod çıkıyor o kodu dc den bir bota yazıyosun sunucuya girebiliyosun güzel sistem yapmışlar

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,671
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Minezoid'e dün başladım sevdim gecelere kadar oynadım 50 kişi felan oluyor skyblockda ama güzel yani etkinlikler görevler frlan da var sandıktan market de açıkabiliyor farm yapıp satıp para kazanabiliyosun coin fekan da var görev yaptıkca geliyor coinmarketi var coine özel normal market de var ben sevdim yani

İp ye girince ekrana 4 haneli kod çıkıyor o kodu dc den bir bota yazıyosun sunucuya girebiliyosun güzel sistem yapmışlar
İp adresini verir misin?

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,054
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Orijinal hesap varsa Hypixel.

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,671
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Aslında çok kişi oynaması benim için öenmli değil. İnsanlar ile etkileşimde bulunmak iletişim kurabilmek istiyorum. Uzun süredir evdeyim. Bunaldım artık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Orijinal hesap varsa Hypixel.
Var ama orası da çok pingli bir kere girdim keyif alamadım. 200-230 ms aldığım oluyor.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,054
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Var ama orası da çok pingli bir kere girdim keyif alamadım. 200-230 ms aldığım oluyor.
Sunucuları Amerika'da olduğu için genelde buradan ping problemi yaşanıyor.

Atyxah

80+ Silver
Aslında çok kişi oynaması benim için öenmli değil. İnsanlar ile etkileşimde bulunmak iletişim kurabilmek istiyorum. Uzun süredir evdeyim. Bunaldım artık.
İnsanları güzel hatta birisi tüm sorulara cevap verdi baran diye bi ..... Zaten setverda herkes ona sövüyor adam öldürdü tüm envanter gitti başka biri o mu seni öldürdü beni de kandırmıştı al deyip bi ton elmas para frlan attı iyi insanlar çok serverda yardımcı oluyorlar attığım hesaba gir çünkü dc den bota kodu atman lazım yoksa giremezsin dc adresi orda vsr ve nasıl yapacağın frlan dc de yazıyor

Top Bottom