Neler Yeni

Mediamarkt ADAMSIN! 3000TL 1660Tİ

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Şu an için harika fiyat hayırlı olsun
Mining dalgasından önce 2060 alınırdı...

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
Dc grubu aç halay çekelim :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
furkan türk
Bu ekran kartı piyasası bildiğin grup tecavüze döndü. Media Mark sana 1000₺ koymuş sen de başka birine 1750₺ koymuşsun o da başkasına bilmem kaç liradan koyar. Koyan koyana!
dünya her zaman aynı zaman diliminde yaşanmıyor bunun öncelikle farkına varman lazım çünkü senin mantığınla şuan aldığın sigara yağ ne varsa hepsinde kazık yiyorsun? Böyle bir mantık yok şuan ki piyasaya göre indirimi buldum aldım firsata çevirdim şuan pahalı olması kazık yediğim anlamına geliyorsa sen her gün kazık yemişsin. Son mesajımdı sana

Akın Taşkan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu ekran kartı piyasası bildiğin grup tecavüze döndü. Media Mark sana 1000₺ koymuş sen de başka birine 1750₺ koymuşsun o da başkasına bilmem kaç liradan koyar. Koyan koyana!
Haklıyım ama xD
Mesaj otomatik birleştirildi:

dünya her zaman aynı zaman diliminde yaşanmıyor bunun öncelikle farkına varman lazım çünkü senin mantığınla şuan aldığın sigara yağ ne varsa hepsinde kazık yiyorsun? Böyle bir mantık yok şuan ki piyasaya göre indirimi buldum aldım firsata çevirdim şuan pahalı olması kazık yediğim anlamına geliyorsa sen her gün kazık yemişsin. Son mesajımdı sana
Sigara kullanmıyorum, yağı da sineğin kanadından çıkartıyorum.

majorw0w

80+ Silver
3 ay önce Kasım'da dolar 7.83 Ekim'de ise 8 lira civarı idi 1660 ti yi nerden aldın sen 2 bin TL'ye de bakalım.

Top Bottom