Neler Yeni

Yardım Mediamarkt siparişim gözükmüyor.

quadoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Kadirhan Öztürl
Dün akşam media markt mobil uygulamasından corsair katar pro mouse aldım. Sistemde yavaşlık vardı zaten, ilk denememde ödeme sayfasında hata oluştu. Neyse bi daha denedim bu sefer oldu tosla hesabımdan kargo dahil 120 TL ye aldım.Para eksildi mailime faturası geldi fakat sipariş no'mu girip sorgulayınca sipariş gözükmüyor ayrıca uygulamadan siparişlerime basınca da hiçbir sipariş gözükmüyor. Ne yapmam gerekiyor biraz daha sabredip bekliyim mi? Zaten uygulama girince arada bir sunucu bağlantı hatası veriyor. Bi yol söyleyin bana.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Dün akşam media markt mobil uygulamasından corsair katar pro mouse aldım. Sistemde yavaşlık vardı zaten, ilk denememde ödeme sayfasında hata oluştu. Neyse bi daha denedim bu sefer oldu tosla hesabımdan kargo dahil 120 TL ye aldım.Para eksildi mailime faturası geldi fakat sipariş no'mu girip sorgulayınca sipariş gözükmüyor ayrıca uygulamadan siparişlerime basınca da hiçbir sipariş gözükmüyor. Ne yapmam gerekiyor biraz daha sabredip bekliyim mi? Zaten uygulama girince arada bir sunucu bağlantı hatası veriyor. Bi yol söyleyin bana.
Web sitesi varsa ordan deniyebilirsin,müşteri hizmetlerini arayabilirsin.

quadoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Kadirhan Öztürl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Web sitesi varsa ordan deniyebilirsin,müşteri hizmetlerini arayabilirsin.
Websitesinde de gözükmüyor. Sistemsel yoğunluk vardır, belki o yüzden gözükmüyordur diye müşteri hizmetlerini aramıyorum ama tedirgin oldum doğrusu. Sanırım arıyacağım.

Atyxah

80+ Silver
Ara veya bekle sorun çıkacağını sanmıyorum tosladan para çekildiğine dair kanıtın ve faturan var

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin
Bugün içinde gelir diye tahmin ediyorum ben bugün saat 00:30 civarı sipariş ettim uzun bir süre sitede görünmedi şimdi baktım sitede gözüküyor

quadoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Kadirhan Öztürl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ara veya bekle sorun çıkacağını sanmıyorum tosladan para çekildiğine dair kanıtın ve faturan var
Bugün içinde gelir diye tahmin ediyorum ben bugün saat 00:30 civarı sipariş ettim uzun bir süre sitede görünmedi şimdi baktım sitede gözüküyor
Bende tam mail atıyordum. onlardan mail geldi sipariş hakkında yoğunluk vardı diye. Şimdi baktım bende de gözüküyor teşekkürler yine de.

Top Bottom