Neler Yeni

Medya ve İletişim Bölümü Seçilirmi ?

ardpow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Arda
Arkadaşlar ben sözelde 110k sıralama yaptım ve izmir yada manisada okumak istiyorum. Tercihlerime halkla ilişkiler ekledim ama Medya Ve İletişim Bölümünü gördüm 4 yıllık bir bölümmüş bu bölüm hakkında bilginiz varmı sizce iş imkanı iyi midir? bu bölüm seçilirmi ?

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,196
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
İlk 100 binde 100 kişi falan tercih etmiş. Mezun olduktan sonra iş sana kalıyor demek. Kendini geliştirip ben buradayım dersen işsiz kalmazsın tabii. TV, gazete ve özel kuruluşlarda çalışma imkanına sahipsin. Çalışma alanı olarak yelpaze geniş. Ancak senin bu konuyu rehber öğretmeninle konuşman lazım. Bizler konuşacak doğru kişiler değiliz.

ardpow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk 100 binde 100 kişi falan tercih etmiş. Mezun olduktan sonra iş sana kalıyor demek. Kendini geliştirip ben buradayım dersen işsiz kalmazsın tabii. TV, gazete ve özel kuruluşlarda çalışma imkanına sahipsin. Çalışma alanı olarak yelpaze geniş. Ancak senin bu konuyu rehber öğretmeninle konuşman lazım. Bizler konuşacak doğru kişiler değiliz.
Rehber öğretmenimle konuştum ama hiçbir bölüm için iş imkanı yüksek demedi sadece öğretmenlik seçmememi söyledi. Üniversitenin sitesine baktığımda iş imkanları olarak şunları yazmışlar;
1659720880240.png

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,196
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Rehber öğretmenimle konuştum ama hiçbir bölüm için iş imkanı yüksek demedi sadece öğretmenlik seçmememi söyledi. Üniversitenin sitesine baktığımda iş imkanları olarak şunları yazmışlar;
Alıntıyı görüntüle
Özel eğitim, okul öncesi, ilahiyat gibi önü açık bölümler mevcut sozelde. Lakin bu sıralamada edebiyat, coğrafya, sosyal bilgiler, tarih gibi öğretmenlikler mevcut, bunlarında ataması yok. O yüzden tercih etme demiştir.
1 haftalık tercih sürecinde hangi bölüm iyidir, mezun olunca ne iş yapar, açıkta kalma ihtimalim nasıldır diye düşünmen lazımdı. Tercih süresinin bitimine 4 saat kala değil. Bunlar çok ayrıntılı işler. Şimdi sen gerçekten tercihini 4 saat kala foruma sorarak mı yapacaksın?

ardpow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Özel eğitim, okul öncesi, ilahiyat gibi önü açık bölümler mevcut sozelde. Lakin bu sıralamada edebiyat, coğrafya, sosyal bilgiler, tarih gibi öğretmenlikler mevcut, bunlarında ataması yok. O yüzden tercih etme demiştir.
1 haftalık tercih sürecinde hangi bölüm iyidir, mezun olunca ne iş yapar, açıkta kalma ihtimalim nasıldır diye düşünmen lazımdı. Tercih süresinin bitimine 4 saat kala değil. Bunlar çok ayrıntılı işler. Şimdi sen gerçekten tercihini 4 saat kala foruma sorarak mı yapacaksın?
Yok ben halkla ilişkiler üzerinde kararımı vermiştim ama benzer alternatif yerlerde yazmayı düşündüm o yüzden buraya sordum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,809
Üyeler
152,337
Son üye
850saatrdr2
Top Bottom