Neler Yeni

Üniversite ve iş konusunda akıl danışma

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,434
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Sözel sıralamam biraz daha iyi olduğu için rehber hocam ilahiyat yazmamı önerdi bende ilahiyat yazdım kendi ilimde Çorum geldi. Ea dan girmek isteseydim ya ybs olurdu ya da grafik tasarım onlarda sıralama düşünce gelmedi tasarıma çok üzülmedimde, ybs okusaydım ya da sayısaldan biraz daha yapıp Çorum'da bilgisayar mühendisliği olabilirdi belki ama hayırlısı bakalım
göz göre göre , istenilmeyen bir bölümde okuyup boşa gidecek yıllar :)

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Serdar BULUT
İstenilmeyen bir bölüm ve memurluk eziyet diyorsunuz ama öbür türlü YBS bölümüne gitmiş olsam bir kere ailemden ayrılıp başka bir ilde kendi başımın çaresine bakacağım anlamına geliyor ve bu durumda benim için zor çünkü sağ kolumda engel mevcut beni part time olarak bir işe alacaklarını düşünmüyorum aileminde bana çok bakacağını beklemiyorum. Onun dışında YBS'nin bana katacağı özelde çok çok geliştirirsem kendimi belki o zaman iş bulurum ve asıl o zaman kölelik başlar bence. Hem özel bir şirket hemde maaşın düzgün yatmayabiliyor, patronun sana karşı kötüyse her an kovulma tehlikesi altındasın, 8-5 kölelikse 7'de gidip gece 11-12'lerde çalışanlar ne o zaman? Bunlar özel şirketlerde çalışanların yorumları. Daha bugün rapor almak için gittim ve %65 yazdı doktor şimdi e kpss şansı oldu o yüzden memurluğa sıcak bakıyorum ve ayrıca boşa gitmiş bir yıl olmayabilir akışına göre bölüm değiştirilir bir şey hayatın sonu mu bu? Ayrıca seçmek istediğim nerdeyse hiç bir bölüm yok. Sayısalcı olmuş olsam diyorum tıp hiç düşünmedim yazılımcı belki onun dışındakilerde ilgimi çekmedi. Dediğim gibi EA'da ybs ve grafik tasarım dışında ilgimin olduğu bir bölüm bulamadım. @MrBeast @Memoli12345
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sözel sıralaman kaç?
195.000

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,020
Üyeler
140,749
Son üye
mamih