Neler Yeni

🔴 MEHMET ŞİMŞEK: 300 MÜDÜRLÜĞÜ KAPATIYORUZ!

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,107
İsim
Batuhan

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,152
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Olabilir ! Sen Millet Vekillerine Bak Bir Düzine Var Ayrıca Öğretmenlerden Fazla Alıyorlar Yaptıkları Pekte bir şey Yok !
kriz mriz yok millette acayip para var abi

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
ufuk imrah
Gayet normal değil mi ülkenin cumhurbaşkanlığı orası gayetde güzel bir yapı 20 30 milyon TL gideri olması kapatılmasını mı gerektiriyor sence hem kapatılsa o işlevi görecek bir yer yok sırf konuşmak için konuşuyor bazen muhalif tayfa
Mesaj otomatik birleştirildi:

@WhoCares emoji atan arkadaş böyle bir şey ifade etmiyorsun
Bu kadar mantıksız yorum görmemiştim uzun zamandır. Akıl tutulması yaşıyorsun resmen. Senin gibilere müstahak böyle iktidar devam böyle.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,799
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Milyon kötülük yap bir kere işini yap tmm şimdi adam iş yapıyor olur.

Reav

80+ Silver

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, tasarruf tedbirlerine ilişkin Cumhurbaşkanı Genelgesi'yle Bakanlığına bağlı mal müdürlüklerinin yeniden yapılandırılması talimatını verdiğini belirterek, "İlk aşamada 100, ikinci aşamada da 200 olmak üzere 300 mal müdürlüğünün kapatılması sağlanacak" dedi.​

Alıntıyı görüntüle
A8L.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
ufuk imrah
Senin mantık algın ne cumhurbaşkanının gecekonduda mı yaşaması şahin sürmesi mi
Kendi ülkemizde mülteci olduk, ekonomi desen can çekişiyor paramız pul olmuş. Sen Türkiye'de yaşamıyorsun sanırım yada yaşın küçük aklın almıyor olan biteni. En önemlisi ülkede ADALET kalmamış. Her gün bir vatandaşımız öldürülüyor cezasını çekmeden bırakıyorlar bunlardan haberin var mı mesela? Aklıma binlerce şey geliyor sinirden yazamıyorum. İnsanlar bu kadar eziyet çekerken sen o sarayda oturamazsın o harcamaları yapamazsın arkadaşım aksini düşünen insan vatanını sevmiyordur bu kadar net.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
977
İsim
Kaira Bilgic

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, tasarruf tedbirlerine ilişkin Cumhurbaşkanı Genelgesi'yle Bakanlığına bağlı mal müdürlüklerinin yeniden yapılandırılması talimatını verdiğini belirterek, "İlk aşamada 100, ikinci aşamada da 200 olmak üzere 300 mal müdürlüğünün kapatılması sağlanacak" dedi.​

Alıntıyı görüntüle
Bağırttı 300 tane müdürlüğün ettiği para diyanete karşı kaç kaç kalıyor oranlayınca merak ettim gerçekten veya aldıkları lüks arabaların kaçı veya Erdoğanın 3 tane büyük uçağının 2 tanesini satınca elimize geçecek paranın kaçta kaçına denk geliyor hayretler içerisinde izliyoruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
863
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Şu ana kadar herkes keyfü sefa yaptı. Ateş bacayı sarıncada harekte geçildi. Kimseyi suölamıyorum ama. Bu ekonomi düzelirse oyunu cebine Göre veren kitle gider yine aynı yere verir.

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,797
İsim
Can BOZKURT
Bu zihniyet ile bir yere gidemeyeceğiz neden sarayı kapatsın mantıklı bir sebep söyle tamam diyelim
saat de 1 asgari ücret harcadığı için kardeşim, elin cumhurbaşkanının oğlu birini ezince 26k ödeyip kaçtığı için kardeşim, 14 günde yüzlerce insanın öldürüldüğü için, annenin bebeğini kestiği için, liseli afganın öğretmenini öldürdüğü için, içeride sebepsizce tutulan siyasiler için ergen seni

Dahası  
Reaksiyon skoru
863
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
saat de 1 asgari ücret harcadığı için kardeşim, elin cumhurbaşkanının oğlu birini ezince 26k ödeyip kaçtığı için kardeşim, 14 günde yüzlerce insanın öldürüldüğü için, annenin bebeğini kestiği için, liseli afganın öğretmenini öldürdüğü için, içeride sebepsizce tutulan siyasiler için ergen seni
Sebepsiz yere tutulan Selo mu hocam. Ha diğerlerine katılıyorum. Kötü olan adalet sistemine acil bir ayar çekmeleri lazım. Rüşvetçi lavuklar doldu hakimlerin savcıların koltuklarına.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağlık çalışanları bedava çalışsa ekonomi düzelir..
Hocam adamlar bir greve kalkışır anamız .... Yani. Aman gözünüzü seveyim XD

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,702
Üyeler
142,795
Son üye
yasinxd
Top Bottom