Neler Yeni

🔴 MEHMET ŞİMŞEK: 300 MÜDÜRLÜĞÜ KAPATIYORUZ!

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,797
İsim
Can BOZKURT
Sebepsiz yere tutulan Selo mu hocam. Ha diğerlerine katılıyorum. Kötü olan adalet sistemine acil bir ayar çekmeleri lazım. Rüşvetçi lavuklar doldu hakimlerin savcıların koltuklarına.
Doğulu olmama rağmen seloyu savunmuyorum aponun heykelini yapacağız diyen biri gözümde teröristtir

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Enis
Senin mantık algın ne cumhurbaşkanının gecekonduda mı yaşaması şahin sürmesi mi
Lanet aklını kullan artık.Kimse Cadırda yaşasın demiyor zaten, Tayip'ten önce kimler kimler kaldı o Cumhurbaşkanlığında hiç birinin günde Milyon gideri olan Sarayı olmadı ! Çalışan adama 1 masa 1 sandalyede yeter.Ha şimdi bizim ülkece adam gibi Sarayımız olmasın mı diyeceksin? Olsun ama senin lanet ekonomin yerle bir insanlar sıkıntıdayken Dünya devi Amerikanın bile senin gibi Sarayı yokken o refahlıkta sen burda gideri 20 Milyon olan Sarayda oturan kişiyi savunuyorsan kimse seni konuşturmaz.Denetlenmeyelim diye ibana para atamıyor millet sen ne anlatıyorsun ya emekli maaşı 10 bin bunu konuş aç millet.Kes artık

Dahası  
Reaksiyon skoru
863
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Doğulu olmama rağmen seloyu savunmuyorum aponun heykelini yapacağız diyen biri gözümde teröristtir
Orada haklısınız. Dişe diş kana kan yanındayız öc@l@n sloganı atankarda onların tarfatarları. Hepsini bir bir içeri tıkıcanda neyse.

Dahası  
Reaksiyon skoru
863
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Lanet aklını kullan artık.Kimse Cadırda yaşasın demiyor zaten, Tayip'ten önce kimler kimler kaldı o Cumhurbaşkanlığında hiç birinin günde Milyon gideri olan Sarayı olmadı ! Çalışan adama 1 masa 1 sandalyede yeter.Ha şimdi bizim ülkece adam gibi Sarayımız olmasın mı diyeceksin? Olsun ama senin lanet ekonomin yerle bir insanlar sıkıntıdayken Dünya devi Amerikanın bile senin gibi Sarayı yokken o refahlıkta sen burda gideri 20 Milyon olan Sarayda oturan kişiyi savunuyorsan kimse seni konuşturmaz.Denetlenmeyelim diye ibana para atamıyor millet sen ne anlatıyorsun ya emekli maaşı 10 bin bunu konuş aç millet.Kes artık
Hocam Amerikan başkanının sarayı noktasına katılmıyorum ama diğerlerinde haklısınız.

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,797
İsim
Can BOZKURT
Çerçevelet as kapıya çok dogru

Dahası  
Reaksiyon skoru
863
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Başta makam araçlarından başlasınlar yukarıya doğru çıksınlar. Ben Samsun BB'de toplantı olunca hayatımda görmediğim arabaları görüyom 2-3 tane değil ha 12-13 tane.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,248
İsim
Olcay akbulut
Başta makam araçlarından başlasınlar yukarıya doğru çıksınlar. Ben Samsun BB'de toplantı olunca hayatımda görmediğim arabaları görüyom 2-3 tane değil ha 12-13 tane.
bilmem nerenin köyünün muhtarına mı valisine mi ne ona bile hayvan gibi lüks araba tahsis etmişler. Muhtar la muhtar :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilmem nerenin köyünün muhtarına mı valisine mi ne ona bile hayvan gibi lüks araba tahsis etmişler. Muhtar la muhtar :D
bizim enayilerde kullancak tabi diyor. Adamın tek görevi bi kaç bi şeye imza atmak :D

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,158
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Dahası  
Reaksiyon skoru
863
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler

Muhtar devletin arabasını bırak kendi aracına binmeli. Benim annemin dayısı muhtardı adam köyün işlerine 94 broadwayı ile koşoşturuyordu 20 sene kullandı arabası haşat oldu sesi çıkmadı.

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,158
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Top Bottom