Neler Yeni

Mekanik gaming klavye önerisi bütçe 500-800 TL

CeReS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet
Arkadaşlar merhaba,

Mekanik rgb gaming klavye almak istiyorum fakat daha önceden kullandığım ve bildiğim bir marka olmadığı için seçmekte biraz zorlanıyorum. Önerebileceğiniz 500-800 TL arası mekanik klavye var mıdır. Aşağıda linkini bıraktığım ürün alınır mı?

Gamepower Calypso Siyah Optik Mekanik Su Geçirmez Gaming Klavye Mavi Switch Metal Kasa Rainbow Aydınlatma 11 Farklı Rainbow Animasyonu 50 Milyon Tuş Basış Ömrü Avuç İçi Desteği %100 Anti-Ghosting Keys Double Injection Keycaps Multimedya : Amazon.com.

Gamepower Calypso Siyah Optik Mekanik Su Geçirmez Gaming Klavye Mavi Switch Metal Kasa Rainbow Aydınlatma 11 Farklı Rainbow Animasyonu 50 Milyon Tuş Basış Ömrü Avuç İçi Desteği %100 Anti-Ghosting Keys Double Injection Keycaps Multimedya : Amazon.com.tr: Bilgisayar
www.amazon.com.tr

www.incehesap.com

GamePower Calypso RGB Optik Mekanik Blue Switch Türkçe Q USB Gaming Klavye - incehesap.com

Hemen incele, avantajlı fiyatlarla satın al!
www.incehesap.com

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Arkadaşlar merhaba,

Mekanik rgb gaming klavye almak istiyorum fakat daha önceden kullandığım ve bildiğim bir marka olmadığı için seçmekte biraz zorlanıyorum. Önerebileceğiniz 500-800 TL arası mekanik klavye var mıdır. Aşağıda linkini bıraktığım ürün alınır mı?

Gamepower Calypso Siyah Optik Mekanik Su Geçirmez Gaming Klavye Mavi Switch Metal Kasa Rainbow Aydınlatma 11 Farklı Rainbow Animasyonu 50 Milyon Tuş Basış Ömrü Avuç İçi Desteği %100 Anti-Ghosting Keys Double Injection Keycaps Multimedya : Amazon.com.

Gamepower Calypso Siyah Optik Mekanik Su Geçirmez Gaming Klavye Mavi Switch Metal Kasa Rainbow Aydınlatma 11 Farklı Rainbow Animasyonu 50 Milyon Tuş Basış Ömrü Avuç İçi Desteği %100 Anti-Ghosting Keys Double Injection Keycaps Multimedya : Amazon.com.tr: Bilgisayar
www.amazon.com.tr

www.incehesap.com

GamePower Calypso RGB Optik Mekanik Blue Switch Türkçe Q USB Gaming Klavye - incehesap.com

Hemen incele, avantajlı fiyatlarla satın al!
www.incehesap.com
attiklarindan uzak dur bunu amazon prime ile al veya attigim linkin saticisinin diger klavyelerine bak onlari al

https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B..._0?ref_=cm_sw_r_apann_dp_TMPFGGQYVXJ6V7HS8YT3

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Xpg summoner al alabiliyosan. Gamepowerin ürünler biraz kronik sıkıntılı

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Top Bottom