Neler Yeni

mekanik klavye önerisi 1500 TL

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Sessiz bir klavyemi yoksa daha daktilo gibi bir klavyemi ? Tam boy mu minik mi ?

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
uğur demirel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sessiz bir klavyemi yoksa daha daktilo gibi bir klavyemi ? Tam boy mu minik mi ?
k.b link ekledim bunlar nasıl dır sesiz olması daha iyi olur nuber olması lazım ful klavye lazım

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
k.b link ekledim bunlar nasıl dır sesiz olması daha iyi olur nuber olması lazım ful klavye lazım

Çıkılabilir ise en iyisi bu derim:

Olmadı bunu öneririm Cherry mx red switch yine sessiz:

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
uğur demirel

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
uğur demirel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu klavyeden kullanıyorum bende yeni aldım memnunum Cok sesli değil Tok bir sesi var kaliteside baya güzel Tek - yanı RGB değil sadece kırmızı renk mevcut
omen tek renk var ondan bilek desteği yok pek tercihim olmadı ondan güzeldir dediğim gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet türkçe Q model olduğu yazılmış zaten.
bir sorum olcak aklım bu https://www.hepsiburada.com/pusat-k3-pro-rgb-mekanik-turkce-kablolu-oyuncu-klavyesi-pm-HB00000YA59N sizin attıgınız klavye hangisi daha mantıklıdır almak

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Tugay gedik
omen tek renk var ondan bilek desteği yok pek tercihim olmadı ondan güzeldir dediğim gibi

bir sorum olcak aklım bu https://www.hepsiburada.com/pusat-k3-pro-rgb-mekanik-turkce-kablolu-oyuncu-klavyesi-pm-HB00000YA59N sizin attıgınız klavye hangisi daha mantıklıdır almak
xpg yi al geç bence bende xpg ile hp omen arasında kalmıstım kararımı omenden yana kullandım indirim kodu vs neredeeyse xpg ile arasında 600 TL fiyat farkı oluyordu tercihimi omenden yana kullandım bilek desteği konusunda bende tereddütlüydüm ama herhangi bi sıkıntısını görmedim suana kadar

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
uğur demirel
xpg yi al geç bence bende xpg ile hp omen arasında kalmıstım kararımı omenden yana kullandım indirim kodu vs neredeeyse xpg ile arasında 600 TL fiyat farkı oluyordu tercihimi omenden yana kullandım bilek desteği konusunda bende tereddütlüydüm ama herhangi bi sıkıntısını görmedim suana kadar
indirim yok silver red blue ne oluyor klavyede

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,043
Üyeler
140,752
Son üye
aslanemir123
Top Bottom