Neler Yeni

Öneri Membran Klavye Alınır mı ?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
888
İsim
Buğra
dostlarım sessiz gecikmesi düşük ve minimal siyah bir klavye arıyorum ben bunu buldum uyguna ama membran switch var basım ömrü az diyorlar alınır mı ?

Aykut D.

80+ Gold

Knispel

80+ Bronze

şahin doğan

80+ Platinum
Basım ömürleri bence bir şey ifade etmiyor. Araba için şu kadar KM gider demek gibi bir şey. Düzgün kullandıktan sonra şans işi. Ben Rampage Rapido Plus Membran klavye kullanıyorum 4-5 yıl oldu hala 0 sıkıntı. Kronik sorunu yoksa her klavye alınır.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
888
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ömür açısından mekanikten daha iyi fakat mekanik alıştıysan membran alışman biraz sürebilir .
hocam aslında tam tersi mekanik sevemedim nedense laptop harici klavye kullanmadım hiç
Mesaj otomatik birleştirildi:

Basım ömürleri bence bir şey ifade etmiyor. Araba için şu kadar KM gider demek gibi bir şey. Düzgün kullandıktan sonra şans işi. Ben Rampage Rapido Plus Membran klavye kullanıyorum 4-5 yıl oldu hala 0 sıkıntı. Kronik sorunu yoksa her klavye alınır.
doğru hocam

Aykut D.

80+ Gold
Bu basım ömrü olayı nerden çıktı bilmiyorum ama en kalitesiz membran klavyelerde bile tuşların silinmesi dışında basım olarak bir sıkıntı yaşamadım. Satış stratejisi dışında bir şey olduğunu düşünmüyorum farklı bir olayı varsa bilgilenmek isterim.
O klavyeyi tavsiye ederim işini rahatlıkla görür.
Mekanik kalitesiz ise 1-2 seneye basmama sorunları başlıyor birçoğunun .

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
888
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mekanik kalitesiz ise 1-2 seneye basmama sorunları başlıyor birçoğunun .
hocam membran klavye gecikmesi nasıldır mekaniğe göre
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu basım ömrü olayı nerden çıktı bilmiyorum ama en kalitesiz membran klavyelerde bile tuşların silinmesi dışında basım olarak bir sıkıntı yaşamadım. Satış stratejisi dışında bir şey olduğunu düşünmüyorum farklı bir olayı varsa bilgilenmek isterim.
O klavyeyi tavsiye ederim işini rahatlıkla görür onun dışında bu klavyeyide değerlendirebilirsin.
tam boy istemiyorum başka öneriniz var mı ?

Aykut D.

80+ Gold

Farway

80+ Silver
Ama rapido plus'ta harbi klavye he

şahin doğan

80+ Platinum
Top Bottom