Neler Yeni

Memurluk İle Bilgisayar Mühendiği Eş Zamanlı Gider mi?

NxOnSLyr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Melihcan
Herkese selam, benim için önemli bir konu hakkında sizlere danışmak istedim.
Bu sene girdiğim kpss ortaöğretim de Burdur gibi küçük bir şehirde rahatlıkla atanabileceğim bir başarı elde ettim. (TR 2500)
Bir aksilik çıkmaması durumunda haziranda liseden mezun olunca memuriyete atanıcam. Ve burdur da bilgisayar mühendisliğini 123k dan alan
Burdur MAKÜ'ye gitmeyi düşünüyorum.
Forumda bilgisayar mühendisliği hakkında memuriyetle eş zamanlı olarak (2. Öğretim vb.) gidip gitmeyeceği konusunda bana yardımcı olabilecek var mı?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,477
İsim
Fatih
1.sınıf için gider diyebilirim. İkinci öğretim okursun muhtemelen. Kalan sınıfları bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Çağatay Genç
Gider kardeşim. Hem çalışıp hemde maaş alıcaksın. 4 sene de bitmek zorunda değil. Sürekli kendini geliştirmeye bak. Özellikle 1-2 tane yabancı dil eklemeye çalış kendine. Bir çok kapıyı açıcaktır emin ol.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,349
İsim
Berkay BABUCCU
Universitenin nemur olarak sana inisiyatif gostermesi gerekiyor diye biliyorum bir araştırmak lazim ama yapilabilir bence.Bir iki hocalarla görüşüp halledilebilir umarim halledersin hem çalışıp hem okumak senin icinde iyi olacaktir.En en kötü memurlugun olacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
Bu sene girdiğim kpss ortaöğretim de Burdur gibi küçük bir şehirde rahatlıkla atanabileceğim bir başarı elde ettim. (TR 2500)
Bir aksilik çıkmaması durumunda haziranda liseden mezun olunca memuriyete atanıcam. Ve burdur da bilgisayar mühendisliğini 170k dan alan
Forumda bilgisayar mühendisliği hakkında memuriyetle eş zamanlı olarak (2. Öğretim vb.) gidip gitmeyeceği konusunda bana yardımcı olabilecek var mı?
Şimdiden teşekkürler.
Dostum okunur da sen 8 5 çalışir san unut üniversiteyi 2. Ci öğretim varsa ona başvur normale başvurma yerleşince değişim yapmazlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Universitenin nemur olarak sana inisiyatif gostermesi gerekiyor diye biliyorum bir araştırmak lazim ama yapilabilir bence.Bir iki hocalarla görüşüp halledilebilir umarim halledersin hem çalışıp hem okumak senin icinde iyi olacaktir.En en kötü memurlugun olacak
Hocalara bağli knk ve sınav zamanı zaten idari izin alırsın

NxOnSLyr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Melihcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler tavsiyeler için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,354
İsim
Diyarhan
2. Öğretim olursun ama çok zorlar ikisi

yesososo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Yusuf Yusuf
Bir aksilik çıkmaması durumunda haziranda liseden mezun olunca memuriyete atanıcam. Ve burdur da bilgisayar mühendisliğini 123k dan alan
Şimdiden teşekkürler.
kpss puanın kaçtı hocam?

Top Bottom