Neler Yeni

mer beyan temur ryzen 5600 6700 sistem nasıldır

kartalmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
lasel tek
arkadaşlar mert beyan temurun gencer gaming sistemi aldım 12500 iyi mi? yaptım kötümü yaptım bilmiyorum sormak istediğim sizlere
1.bu makine beni 10 yıl götürürmü en kötü dusuk ayarlarda oyun oynasa yeter ilerki yıllarda
2.gencer gaming sistem alan varsa windows 10 mu yuklu geliyor sorun yaşıyan varmı işlemci ram takılmaması gibi
3.furkan akyol sistem vardı b450 anakar a520pro anakart bunda var hangisi daha iyidir bu iki sistem arasında ?

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Ali bey
Suana kadar en iyi sistemlerden birisiydi, hayırlı olsun

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,095
İsim
Semih
10 yıl ne usta. 10 yıl önce çıkan en iyi ekran kartı Bile bugün götürmüyor. Kaldı ki senin aldığın kart bugünün en iyi kartına yakın bile değil.

NightWish2434

80+ Silver
arkadaşlar mert beyan temurun gencer gaming sistemi aldım 12500 iyi mi? yaptım kötümü yaptım bilmiyorum sormak istediğim sizlere
1.bu makine beni 10 yıl götürürmü en kötü dusuk ayarlarda oyun oynasa yeter ilerki yıllarda
2.gencer gaming sistem alan varsa windows 10 mu yuklu geliyor sorun yaşıyan varmı işlemci ram takılmaması gibi
3.furkan akyol sistem vardı b450 anakar a520pro anakart bunda var hangisi daha iyidir bu iki sistem arasında ?
Keşke anakartı b serisi alsaydın. Windows deneme sürümü geliyor format atıp istediğin Windowsa geçersin. 10 yıl götürür ama sen gider misin bilmiyorum. 10 yıl önceki en kral sistemi düşün yani ne olabilir ki en fazla.

kartalmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
lasel tek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
10 yıl ne usta. 10 yıl önce çıkan en iyi ekran kartı Bile bugün götürmüyor. Kaldı ki senin aldığın kart bugünün en iyi kartına yakın bile değil.
YAW BENDE 1 GB NVIDIA 820 EKRAN KARTI LAPTOP VAR ZAR ZOR ACIYODU BI KAC SENEYE KADAR ONDAN DEIDM 30 FPS OLSA BİLE YETER ONDAN DEDİM NEYSE 6-7 YILL AAA OYUNLARI ACARSA 30 FPS BILE YETER BENIM ICIN ONDAN DEDIM
Mesaj otomatik birleştirildi:

SAĞOLASIN

Keşke anakartı b serisi alsaydın. Windows deneme sürümü geliyor format atıp istediğin Windowsa geçersin. 10 yıl götürür ama sen gider misin bilmiyorum. 10 yıl önceki en kral sistemi düşün yani ne olabilir ki en fazla.
BU B 450 anakart overclok oluyor baska farkı varmı 520 ile ben sadecd AAA oyun ve FİLİM DİZİ İZLİCEM Bide kalmaz diye hemen aldım 19.04 de sipariş alınmıstı benım

Suana kadar en iyi sistemlerden birisiydi, hayırlı olsun
sağolasın kardeş bu furkan akman sistem vardı gencer gamın 1 hafta once onu kacırdım uzuldum bunu aldım bunla onun arasında bunun ekran kartı dısında fark yok heralde bu daha ıyı sıstem ?

kartalmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
lasel tek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu sistem arkdaşlar gelınce ne yapmamız lazım bıos guncellemelımıyız yoksa guncelmı gelır wındows denem surumuyle kullansak olurmu ılk kasa pc olduda bılen varsa yardım edıcek

endzean

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emre Bedir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Pc önerisi
bu sistem arkdaşlar gelınce ne yapmamız lazım bıos guncellemelımıyız yoksa guncelmı gelır wındows denem surumuyle kullansak olurmu ılk kasa pc olduda bılen varsa yardım edıcek
bios güncel geliyor deneme sürümü de sonuçta deneme

Top Bottom