Neler Yeni

❌İndirim Bitti! MERCUSYS AC12G AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router Siyah 349TL

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,626
İsim
Bilal Tepe
Sadece prize takacaksınız. Fakat eğer odanıza hiç ulaşmıyorsa sinyaller daha makul bir noktaya routerı koymak daha iyi olur
Odaya full çekiyor hocam telefonum vs zaten çok uzakta deil modem prize tkaip kullanamazsin diğer modeme kablo ile bağlanan lazım dediler bana

oliveforge99

80+ Silver
Odaya full çekiyor hocam telefonum vs zaten çok uzakta deil modem prize tkaip kullanamazsin diğer modeme kablo ile bağlanan lazım dediler bana
Hocam Router Modeminizin vermiş olduğu Kablosuz İnternet Sinyallerini Güçlendirir. Tekrardan yeni bir ağ adıyla tekrardan kablosuz internete bağlanırsınız. Bunun için de illaha da router ile modem arasında kablolu bağlantı kurmaya gerek yok. Ama eğer internet full çekiyorsa odanızda neden router'a ihtiyaç duyacaksınız o kısmı anlamadım

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,626
İsim
Bilal Tepe
Hocam Router Modeminizin vermiş olduğu Kablosuz İnternet Sinyallerini Güçlendirir. Tekrardan yeni bir ağ adıyla tekrardan kablosuz internete bağlanırsınız. Bunun için de illaha da router ile modem arasında kablolu bağlantı kurmaya gerek yok. Ama eğer internet full çekiyorsa odanızda neden router'a ihtiyaç duyacaksınız o kısmı anlamadım
Nedeni şu wifi li bir anakart almam lazım oluyo zorunlu olarak

Top Bottom