Neler Yeni

🔥İndirim CORSAIR CH-910D029-TR K60 Red Pro Kablolu Klavye 1.597TL

GirayHan

80+ Gold

1712659444899.png

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,510
İsim
Batuhan

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,942
İsim
İsim İSİMOĞLU
Tam boy isteyen alabilir, güzel klavye çok uzun süre kullanan insanlar var.

freygasm

80+ Gold
Tuş kalitesi ve swtich kalitesi çok giriş seviye, corsair ürünlerini severim ama bilemedim. Kız arkadaşıma almıştım 8ayda iki kere garantiye gitti. (Rgb modeli)

capscaps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Can can
Giriş falan değil bu arada. Çok uzun yazamayacam ama cherry swithcli en ucuz klavye şu an ve bu klavye corsair arkadaşlar. Rgp modelini ben de kullanıyorum keycapslar kırılabiliyor yalan yok ama ona rağmen çok iyi fiyat.

Griffith

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Cem Temeltaş
Giriş falan değil bu arada. Çok uzun yazamayacam ama cherry swithcli en ucuz klavye şu an ve bu klavye corsair arkadaşlar. Rgp modelini ben de kullanıyorum keycapslar kırılabiliyor yalan yok ama ona rağmen çok iyi fiyat.
Cherry MX değil, MV switch var. Çok daha kaliteli Cherry MX klonları var piyasada fakat bu klavye fiyatına göre iyi. Alacak olanlar büyük beklentilere girmemeli sadece. Şahsen AK820 PRO gibi bir klavye bu fiyatlara yakın satılıyorken bunu almazdım ben.

capscaps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Can can
Cherry MX değil, MV switch var. Çok daha kaliteli Cherry MX klonları var piyasada fakat bu klavye fiyatına göre iyi. Alacak olanlar büyük beklentilere girmemeli sadece. Şahsen AK820 PRO gibi bir klavye bu fiyatlara yakın satılıyorken bunu almazdım ben.
1. Cherry MX demedim, Cherry dedim. Evet kullandığı switchler Cherry viola.
2. Daha kaliteli switchler var ama dediğin gibi fiyatına göre bu ürün iyi. Xpg Summoner cherry red switch/cherry mx speed silver 1900 lira fiyatı şu an ki bilenler bilir Xpg'nin yazılımı var ama yok kullanımı bayağı sıkıntı bir de Icue gerçeği var piyasadaki (bence en iyi) iyi yazılımlardan bir tanesi. Tabi Xpg bilek desteği falan da veriyor o da iyi, klavye yazılımı kullanmayacaklar için o da gayet iyi.
3. AK820 PRO bu fiyata tam olarak nerede satılıyor rica etsem link atar mısın ben bulamadım.
4. Switch çok önemli şahsen ben TTC marka switch kullandım hiç memnum kalmadım. İndirimden ben, kardeşim, arkadaşım mekanik klavye almıştık üçü de 1 sene içinde switchlerden bozuldu. Yine bir arkadaşımın Outemu switch bir klavyeden çok başı ağrıdığını biliyorum. Yaşadığım tecrübelere dayanarak kaliteli bir switch tercih edilmeyecekse membran klavye tercih edilmesi daha iyi. Bu fiyata Cherry ya da muadili switch kullanan tam klavye yok varsa link atarsanız sevinirim.
5. Bu ürünün kusurları hafızası yok (Sitesinde var diyor ama makroları kaydedip profil oluşturup klavyeye yüklediğimiz bir hafıza değil bu rgp low profile için ben biraz kurcaladım böyle bir şey göremedim en azından). Sadece kırmızı led var. Youtube ve Reddit'ten gördüğüm kadarıyla K60 kullanıcıları keycapslerden hep müzdarip, benim de gözüme keycapslari diğer klavyelere daha narin geldi (yine k60 low profile göre konuşuyorum.
6. Türkiye'de çok fazla K60 satan firma yok yeni stoklar gelirse en ucuz K60 modeli (o bu oluyor) 2300, 2400 liradan TR'ye selam vereceğini düşünüyorum. Yanılıyor olabilirim tahmin sadece.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,236
Üyeler
141,420
Son üye
paolpogbg
Top Bottom