Neler Yeni

MERKEZ BANKASI'NIN 128 MİLYAR DOLAR REZERVİ NEREDE?

Tel Vurdu Beni

80+ Bronze
128 milyar $ paranın varlığını nerden biliyorduk?
Resmi kaynaklardan bizim 128 Milyar $ paramız var diye bir açıklama gelmiş miydi?
128.000.000.000

Berke Gözükara

80+ Bronze
128 milyar $ paranın varlığını nerden biliyorduk?
Resmi kaynaklardan bizim 128 Milyar $ paramız var diye bir açıklama gelmiş miydi?
128.000.000.000
Alınan borçlar, vergi gelirleri, ihracat ve ithalat rakamları, borçlar hepsi veri olarak doğruluğu kesin olmasada var burdan ortaya çıkıyor kaçırılan para. Bi 7-8 yıl sonra haberlerde görmeye başlarsınız zaten 2 trilyon dolar türkiye nasıl soyuldu diye .iİşte o zaman iş işten geçmiş birileri ingilteredeki evinde keyif sürüyor olucak demek istemiyorum umarım bedelini öder

Tel Vurdu Beni

80+ Bronze
Alınan borçlar, vergi gelirleri, ihracat ve ithalat rakamları, borçlar hepsi veri olarak doğruluğu kesin olmasada var burdan ortaya çıkıyor kaçırılan para.
Ben sadece kaynak istedim, afaki değerler üzerinden konuşamam.

Ama hırsızlık olayına gelirsek elbette var. Borcu silinen birçok inşaat şirketi, yerel yönetimlerin sıkça yaptığı yandaşına-tanıdığına düşük vergi ile iş yerleri açma, kaçak araziye villa yapma eğer ensesi kalın ise teline bile dokunulamama durumları çok fazla.
NOT: Kesinlikle durumu normalleştirmiyorum hangi görüş hangi parti hangi grup yapıyorsa Allah kahretsin!
Elbet bir gün hepsinin hesabı görülecek. Biz sesimizi yükselttikçe daha da gündeme gelecek.
Bu Dünya'da olmasa bile mahşerde hesap verecekler.

Top Bottom