Neler Yeni

Mersin Toros Üniversitesinde okuyan var mı?

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
Gastronomi okumak istiyorum 85k geldi mersin istiyordum ama puanım yetmiyor mezuna mı kalsam yoksa okul seçsem mi hala karar veremedim karşıma Toros Üniversitesi çıktı bir kesim çok iyi derken (%40 kadarı) bir kesim (%60) çok kötü Toros Pişmanlıktır yazıyorlar okuyan giden yada hakkında bilgisi olan var mı bende mersine yeni taşındım ondan soracak kimsem tanıdığım yok ne yapsam hala karar veremedim istanbuldan geldiğim için okuldan yada dershaneden hocalara da danışamıyorum nasıl bir yol izlemem gerektiği hakkında bilenler lütfen yardım etsin çok önemli bir dönem benim için

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,593
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Gastronomi okumak istiyorum 85k geldi mersin istiyordum ama puanım yetmiyor mezuna mı kalsam yoksa okul seçsem mi hala karar veremedim karşıma Toros Üniversitesi çıktı bir kesim çok iyi derken (%40 kadarı) bir kesim (%60) çok kötü Toros Pişmanlıktır yazıyorlar okuyan giden yada hakkında bilgisi olan var mı bende mersine yeni taşındım ondan soracak kimsem tanıdığım yok ne yapsam hala karar veremedim istanbuldan geldiğim için okuldan yada dershaneden hocalara da danışamıyorum nasıl bir yol izlemem gerektiği hakkında bilenler lütfen yardım etsin çok önemli bir dönem benim için
Okulun konumu ve öğretmen kadrosuna bak bence

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Cengiz
merhaba kanka mersinde otruyorum ben sana yardımcı olabilirim ilk olarak mersinimize hoşgeldin ben lise öğrencisiyim fakat ünüversite hakkında bilgim yok ama şuan mersinin yerel haber sayfalarında toros ünüversitesinin fiyat politikasından şikayetçi olanlar var

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
merhaba kanka mersinde otruyorum ben sana yardımcı olabilirim ilk olarak mersinimize hoşgeldin ben lise öğrencisiyim fakat ünüversite hakkında bilgim yok ama şuan mersinin yerel haber sayfalarında toros ünüversitesinin fiyat politikasından şikayetçi olanlar var
hoş bulduk kankam şehir güzel duruyor sevdim şimdiden fiyat politikası hakkında 2-3 şey okudum bende esnaf tarzında günü kurtarma için çalışıyorlar vsvs yazıyordu forumlarda ondan bir gözümden düştü ama özel üni yapcak bişi yok çok da gidilen bir okul değil midir nedir anlamadım çok haberini yada forumlarda vs olsun konusunun tartışıldığını görmedim bir işkillenmedim değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Okulun konumu ve öğretmen kadrosuna bak bence
bakim de kanka neye dikkat etmeliyim yani nelere bakmalıyım öğretim kadrosunda hiç anlamam bu işlerden

Son düzenleme:
Top Bottom