Neler Yeni

Yardım Mesafeden kaynaklı internet sorunum var.

xawyet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
xawyet
İlgilendiği Kategoriler
E-SPOR,BİLGİSAYAR TOPLAMA,EKRAN KARTI,İŞLEMCİ,BİLGİSAYAR AKSESUARLARI,OYUNLAR
Instagram
@xawyet
Bütçe
600
Merhabalar TürkNetin 100mbps download 20 mbps upload tarifeni aboneyiz, fakat modemle bilgisayar arasında yaklaşık 5 metre mesafe var ve bu mesafeden kaynaklı oyunlarda takılmalar paket kayıbı sorunları gibi sorunlar yaşıyorum uzak oluduğu içinde download hızı 100 mbps den 60 a falan düşüyor. Kablo çekemiyorum bu yüzden bende menzil arttırıcı tarzında bir şey almak istiyorum araştırırken Abdullah abiden yani Donanım Arşivi Forum YouTube sayfasından https://www.hepsiburada.com/kingbos...-adaptor-kablosuz-wifi-alici-p-HBCV00000M6IIX linkini verdiğim bu adaptörü tanıttığını gördüm size sorum şu bunu alsam ve Laptopuma taksam ping im düşermi paket kayıpları sorunları tekrar olurmu? Ve bu üründe Wifi-5 destekliyormuş sanırsam fotoğrafta öyle gözüküyor ben modemimin Wifi kaç desteklediğini bilmiyorum mesela Wifi-6 desteklese sorun olurmu çalışırmı yine yardım ederseniz çok sevinirim. Yada sorunumu çözecek başka bir ürün varmıdır cevaplarsanız sevinirim.

Gördüğüm Video:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cevap veren yokmu?

Son düzenleme:

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,345
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Kablosuzla istediğini yap stabil bir bağlantı alamazsın. WiFi 6'da bile ping dengesiz.

Top Bottom