Neler Yeni

Meslek Tercihi

Anıl.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Mustafa Anıl
@Oneomous @Anıl. beyler göz numaram 4e4.5 18 yaşında ameliyat olacağım ama ayda 8 gün çalıyolarmış http://www.yeniisfikirleri.net/pilot-olmak/ bana uygun ingilizce için de sürekli ingilizce dizi izleyen biriyim ingilizce kursuna da gideceğim
18 yaşında ameliyat olmak çok riskli olabilir
gözün tam oturması 24 yaş falan diye biliyorum
yani ameliyatı oldun ilerleyebilir
daha kötü sonuçlar doğurabilir
tabi bunlar benim bildiklerim
belki yanlış biliyorumdur
doktorlar söyler zaten

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
18 yaşında ameliyat olmak çok riskli olabilir
gözün tam oturması 24 yaş falan diye biliyorum
yani ameliyatı oldun ilerleyebilir
daha kötü sonuçlar doğurabilir
tabi bunlar benim bildiklerim
belki yanlış biliyorumdur
doktorlar söyler zaten
Ya kabul ettikleri sürece ameliyat olmam ayrıca yılda bir ehliyet sınavı oluyor ya onda göz testi var mı acaba

beritankorkusuz

80+ Silver
beyler bayanlar ben bilgisayarlara aşık birisiyim internette sörf yapmak işte oyun oynamak falan ölene kadar oynarım Allahın izniyle ilk 20.000e de gireceğimi düşünüyorum sizce bilgisayar mühendisi mi olmalıyım yoksa pilot mu ayın her günü değil de 15 gün çalışma ve mmaş yüksekliği pilotluğa karşı beni cezbetti zaten pilotluk da güzel meslek diş hekimi de olabilirim belki sizce eğer bilgisayar mühendisi olursam pclerden soğur muyum sizce pilot veya diş hekimi olup eve gelince mi PC oynamalıyım bide PC m.leri evden çalışabiliyor mu ? meslek olarak istediğim şeyler yüksek maaş az çalışma saati ve kolay bir meslek. NOT: Doktorluk olmasın nefret ediyorum milletin dırdırından bide dayak yemek istemiyorum
Pilotluk çok daha iyi bir meslek ,ve sertifikan yoksa yurt dışında iş bulman çok zor ,Zaten Türkiye de yok , ayrıca sertifikanın çok önemi var . Mesela bende Python sertifikası var ve şuandan itibaren Cisco takipte , Ünide Hollandaya kadar yolum var

İsmetPotter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
İsmet
beyler bayanlar ben bilgisayarlara aşık birisiyim internette sörf yapmak işte oyun oynamak falan ölene kadar oynarım Allahın izniyle ilk 20.000e de gireceğimi düşünüyorum sizce bilgisayar mühendisi mi olmalıyım yoksa pilot mu ayın her günü değil de 15 gün çalışma ve mmaş yüksekliği pilotluğa karşı beni cezbetti zaten pilotluk da güzel meslek diş hekimi de olabilirim belki sizce eğer bilgisayar mühendisi olursam pclerden soğur muyum sizce pilot veya diş hekimi olup eve gelince mi pc oynamalıyım bide pc m.leri evden çalışabiliyor mu ? meslek olarak istediğim şeyler yüksek maaş az çalışma saati ve kolay bir meslek. NOT: Doktorluk olmasın nefret ediyorum milletin dırdırından bide dayak yemek istemiyorum
Pilotluk gerçekten okuması çok zor ama sayısala kafan yetiyorsa pilot ol (benim yetmedi vazgeçtim .d)

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Pilotluk gerçekten okuması çok zor ama sayısala kafan yetiyorsa pilot ol (benim yetmedi vazgeçtim .d)
hocam göz numaram 4.5 olmam imkansız sınır 5 o zamana kadar 10 olur 12 saat pcdeyim mecbur doktorluk seçiyorm tüm gözlüklü arkadaşlara duyurulur (ytd)

İsmetPotter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
İsmet
hocam göz numaram 4.5 olmam imkansız sınır 5 o zamana kadar 10 olur 12 saat pcdeyim mecbur doktorluk seçiyorm tüm gözlüklü arkadaşlara duyurulur (ytd)
Eğer şuan pilotluk şansın varsa PCye bakma. Benim sayısalım olsa doğayla iç içe girerim. Mezun olunca aylık 30k alıyosun ileride 90kya kadar çıkabiliyor 5-10 yıl sonra emekli olabiliyosun emeklilik maaşı 10k. Kısacası paranın dibine vurursun. PCye bakmak gerçekten gerizekalılık olur bu durumda kb kanka biraz ağır olmuş olabilir ama ileride pişman olursun

Exe_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Batuhan Acar
Bence aralarından pilotluk en iyisi. Benim de hedefim pilot olmak.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Eğer şuan pilotluk şansın varsa PCye bakma. Benim sayısalım olsa doğayla iç içe girerim. Mezun olunca aylık 30k alıyosun ileride 90kya kadar çıkabiliyor 5-10 yıl sonra emekli olabiliyosun emeklilik maaşı 10k. Kısacası paranın dibine vurursun. PCye bakmak gerçekten gerizekalılık olur bu durumda kb kanka biraz ağır olmuş olabilir ama ileride pişman olursun
hocam 8 saat dersim var yapabileceğim bir şey yok uvgözlük aldım

Sami Järvi

80+ Silver
kanka ben de üniversiteye hazırlanıyorum ege ya da dokuz eylül bilgisayar mühendisliği istiyorum pilotluk 20 k yok diye biliyorum . Bana kalırsa bilgisayar mühendisliği düşün kendini geiliştirirsen azcık da paran olursa amerika'da yüksek lisansla
iyi bir mertebede ve iyi bir maaşlı bir şekilde çalışma oranın çok yüksek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,200
Üyeler
140,615
Son üye
vatisch
Top Bottom