Neler Yeni

Meta for Business Diye Bir Yerden Gmail Geldi Seri Yardım Lazım

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
Gorkem Yavuz
Meta for business isimli bir yerden Gmail geldi. Reklamınız onaylandı diyor. Aşağısında da reklamı gör diye mavi bir buton var. Bu reklam planlandı ve yayınlanıyor yazıyor altında. [09/01/2024] prom yazıyor altında da e-sigara mağazası diyor.

En altta bu mesaj (benim Gmail adresim) gönderilmiştir bu kişi/yer ile ilgili bildirim istemiyorsanız abonelikten çıkabilirsiniz diyor. Böyle bir aboneliğim olmadı, bu şeyin kaynağına bakıyorum Facebook diyor. Hiç kullanmadım ama sanırım 2 tane hesabım vardı önceden, Codm'a girmek için kullanmıştım sonra da kullanmamaya başladım çünkü Codm'un kendi şeyine geçirdim hesabımı. Yani demem o ki Facebook'u yaklaşık 1.5-2 senedir kullanmıyorum. Facebook hesap yapma tarihi de aşağı yukarı o zamanlar olsa gerek. Ben şimdi ne yapayım bilmiyorum yardım edin. Facebook şifremi ve nasıl kaydolduğumu hatırlamıyorum.

SS'leride atıyorum.

Seri ne yapmam lazım yardım eder misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu şey ile gram ilgim de yok bilgim de yok hesaplarıda silemedim ne yapmam lazım? Şifreleri de hatırlamıyorum. Hem tel no ile hem gmail ile girmiştim sanırım 2 tane.

Ekler

• Screenshot_20240901_201047_Gmail.jpg
    Screenshot_20240901_201047_Gmail.jpg
    277 KB · Hit: 14
  • Screenshot_20240901_201053_Gmail.jpg
    Screenshot_20240901_201053_Gmail.jpg
    260.5 KB · Hit: 11

Ciewan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ciewan
usta inan anlamadığım konular fakat diğer forumları bir sorgula ekşi tarzı sitelerde bu problemi yaşıyan biri yazmıştır

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
Gorkem Yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
usta inan anlamadığım konular fakat diğer forumları bir sorgula ekşi tarzı sitelerde bu problemi yaşıyan biri yazmıştır
Technopat'a yazdım 10dk önce bir kişi bile gelip yazmadı. Orda birde ful Nvidia fanboy var, çok uğraştım onlarla bana hırz oluyorlar artık :D ama şu sorun kafamı fena sıktı.

Top Bottom