Neler Yeni

METİN TABANLI FUTBOL OYUNU

tolgam90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Tolga Mert Baş
Çoklu Konu, Spam
Metin tabanlı bir futbol kariyer simülasyon oyunu yazdım pythonla.Açıkçası şuan çok gelişmemiş olduğunun farkındayım.Ama konuyu 4 şey için açtım:1-oyunu deneyip yorumlamanız,varsa bug görürseniz haber vermeniz,2-oyunu apk haline getirmeme yarıdm etmeniz,3-oyunu metin tabanlıdan çıkarıp basit de olsa görsel tabanlı bir şekle(2d) çevirmeme yardım etmeniz,4-oyun için ekstra eklenebilecek özellik yada herhangi fikirleriniz.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER https://www.mediafire.com/file/x0yp3atvio9os9h/career%282%29.exe/file YARDIM EDEBİLECEKLER DC İSMİ VEREBİLİR

man a man

80+ Bronze
2- "Python to apk" şeklinde aratırsan nasıl yapıldığıyla ilgili videolar bulabilirsin
3- Oyunu 2d yapacaksan "python 2d game" şeklinde aratırsan çeşitli kütüphaneler bulursun ya da unity öğrenip yapabilirsin

yazılımla ilgileneceksen kendi kendine araştırma yapıp çözümlere ulaşabiliyor olman lazım

Burada maalesef bunları yapabilecek insanlar sana sıfırdan yardım edemez. Buradan sadece takıldığın kısımlarla ilgili bilgi alabilirsin

Son düzenleme:

tolgam90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Tolga Mert Baş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2- "Python to apk" şeklinde aratırsan nasıl yapıldığıyla ilgili videolar bulabilirsin
3- Oyunu 2d yapacaksan "python 2d game" şeklinde aratırsan çeşitli kütüphaneler bulursun ya da unity öğrenip yapabilirsin

yazılımla ilgileneceksen kendi kendine araştırma yapıp çözümlere ulaşabiliyor olman lazım

Burada maalesef bunları yapabilecek insanlar sana sıfırdan yardım edemez. Buradan sadece takıldığın kısımlarla ilgili bilgi alabilirsin
dediğinizi anladım öncelikle python to apk aratmalarından bir sonuç alamadım kivy gibi kütüphaneler ve applikasyonlar denedim ama çalışmadı o yüzden sordum 2. olarak unity çok az bilgim var ama unityden ziyade python kütüphaneleri ile özellikle pygame ile yapmayı düşünüyorum ama bilgim yeterli değil zaten kendimi geliştirmeye çalışıyorum ama yardım edebilecek insanlar arıyroum projenin ilerlemesinde.ortaya gerçek bir mobil,pc oyun çıakrmak istiyorum ve gördüğüm kadarıyla bu konseptte oyun yok varsa da ben bilmioyurm.iyi forumlar

Top Bottom