Neler Yeni

Metro Exodus Expansion Pass

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,407
İsim
MehmedVII
Benim Epic hesabımda zaten 2033 Redux ve Last Light Redux var. Steam'de Exodus indirimde Metro Exodus Gold Edition 58TL ve içinde 2 DLC ve Enhanced Edition var. Metro Saga Bundle 57TL ve içinde Metro Exodus, Metro Exodus Expansion Pass, Metro 2033 Redux, Metro Last Light Redux var. Enhanced Edition ile Original arasında çok grafik farkı var(enhanced'ın havasını daha çok sevdim). Saga Bundle alırsam Expansion Pass'in içinde Enhanced Edition da var mı? 2 DLC var
Expansion Pass sınırlı bir süresi mi var kalıcı mı?

TahinPekmez

80+ Silver
Gold edition al geç, kalıcı

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,407
İsim
MehmedVII
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

TahinPekmez

80+ Silver
Expansion Pass mi kalıcı? Niye Gold Edition bi de? Saga Bundle'da Enhanced Edition varsa o daha mantıklı değil mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Saga Bundle içinde Enhanced Edition da varmış. 1 TL daha ucuza ek olarak 2033 ve Last Light da geliyor. Expansion Pass mi kalıcı?
saga bundle, paketin icinde yer almıyor enhanced yok bence ama dlc ler var birde önceki 2 oyun var.
Bende epic den zamanında bedavaya almıştım reduxu falan sonra epic den yine gold almıştım.
Burda mantıklısı gold Edition almak.sen de var zaten diğerleri.

• Beğen

GizemliFX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Berat
Saga bundle'ın içinde metro exodusun gold edition versiyonu var. Bütün DLC'ler ve enhanced editiona sahip oluyorsunuz. Üstüne üstlük diğer oyunlarda var ve daha ucuz. Saga bundle alın hocam.

• Beğen

Ilar

80+ Bronze
Saga Bundle daha möantııklı direkt alın steam sayfasında da diğer seriler olsun.

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,407
İsim
MehmedVII
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Saga Bundle daha möantııklı direkt alın steam sayfasında da diğer seriler olsun.
Saga bundle'ın içinde metro exodusun gold edition versiyonu var. Bütün DLC'ler ve enhanced editiona sahip oluyorsunuz. Üstüne üstlük diğer oyunlarda var ve daha ucuz. Saga bundle alın hocam.
saga bundle, paketin icinde yer almıyor enhanced yok bence ama dlc ler var birde önceki 2 oyun var.
Bende epic den zamanında bedavaya almıştım reduxu falan sonra epic den yine gold almıştım.
Burda mantıklısı gold Edition almak.sen de var zaten diğerleri.
Teşekkür ederim cevaplarınız için. Metro Saga Bundle aldım niye 1TL ucuz anlamadım. İçinde Exodus Gold Edition da varmış cidden. Enhanced Edition da geldi

TahinPekmez

80+ Silver
  • Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,407
İsim