Neler Yeni

Mi 8 se fastboot ekranında kaldı acil yardım

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Arkadaşlar yeni telefon aldım. Bendeki mi 8 se yi de kardeşime verecektim. Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm. Fakat fastboot ekranında takılıp kaldı. Ne yaparsam yapayım çıkılmıyor. Mi flash tool ile rom atmayı denedim olmuyor. Telefon açılsa twrp ile rom atıcam ama yok. Ne yapabilirim. Yardımcı olur musunuz .
@Assistive senin bir bilgin varmı

Excator23cm

80+ Gold
Rooma falan gerek yok bazı xiomilerde sıkıntı olabviliyor sorun şu ses tuşları taklılı kalıyor ben 2 arkadaşım ve internetten bir kaç kiişi daha bunu yaşadaık böyle olunca hep basılı kalıyor ve boot menüsüne atıyor tuşlara basıp açamadıysanız eğer uzun bir üsre bekleyin sonra deneyin eğer olmazsa donanımsal olabilir telefoncuar bataryayı çıkarıp tıksan bi olamzsa sıkıntı vardır

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rooma falan gerek yok bazı xiomilerde sıkıntı olabviliyor sorun şu ses tuşları taklılı kalıyor ben 2 arkadaşım ve internetten bir kaç kiişi daha bunu yaşadaık böyle olunca hep basılı kalıyor ve boot menüsüne atıyor tuşlara basıp açamadıysanız eğer uzun bir üsre bekleyin sonra deneyin eğer olmazsa donanımsal olabilir telefoncuar bataryayı çıkarıp tıksan bi olamzsa sıkıntı vardır
Batarya cikmiyor zaten . Tuşlar takılı da kalmadı daha bikaç saat öncesinde sıkıntı yoktu . Fabrika ayarına dönünce böyle oldu

Excator23cm

80+ Gold
Batarya cikmiyor zaten . Tuşlar takılı da kalmadı daha bikaç saat öncesinde sıkıntı yoktu . Fabrika ayarına dönünce böyle oldu
Tuşlar her an olabiliyor bataryayı zaten sen çıkart demedim telefoncu çıakrtıp taksın dedim kapağı açamazsın sen

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tuşlar her an olabiliyor bataryayı zaten sen çıkart demedim telefoncu çıakrtıp taksın dedim kapağı açamazsın sen
Sonunda yaptım dosya adını Türkçe koydugum için olmuyormuş. Fakat bu sefer de yarı çince yarı ingilizce oldu . Onu nasıl düzelticem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,652
Üyeler
157,746
Son üye
batuhan488
Top Bottom