Neler Yeni

Mi Note 10 Lite Önerir misiniz?

Bilal7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bilal7
Selam Arkadaşlar Yarın Mi Note 10 Lite 128/6 almayı planlıyorum fakat bazı problemler varmış wifi,sensör gibi.Arkadaşlar telefon güncellemlerle bunu düzeltti mi? bu telefonu önerir misiniz,bu fiyata(3600-4000)daha iyi bir telefon alabilir miyim? kullanana arkadaşlar varsa onlarda önerir mi ? kısa bir kullanıcı yorumu yapabilir misiniz ? birde beyaz renk almak isiyorum ama 128/6 gb modelinde bulunmuyor sanırım baktığıma göre üstelik beyaz olunca 300-200 daha artıyormuş doğru mudur sizce hangi rengi almalıyım?.Şimdiden Teşekkürler.Bu arada İstedğim Telefon Amoled,Güzel bir işlemci,Güzel bir batarya performansı genel olarak her şeyi tam,tama yakın olmasını istiyorum,Oyun Aşırı Falza Oynama(günde 6 saat telefonla bakıyorsam 3-4 saati oyun 2-3 saati sosyal medya takılırım)ama yeri geldiğinde güzel bir pubg callofduty mobile performansı beklerim,bir de bataryası 1,2 günü çıkartsın önceliklerim bunlar bunlar dışında kamera var önceliğim pek değil ama güzel olsun yani her yönden beni tatmin etsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
991,054
Üyeler
156,720
Son üye
sfsdgsdfafd
Top Bottom