Neler Yeni

Microsoft office açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Etirnese Negative
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim Alanları
Merhabalar yakın zamanda windows 11 kurdum. Kurduktan sonra office yazılımlarını da bilgisayara kurdum fakat uygulamalar bir türlü çalışmıyor. Excel denedim olmadı, Word denedim olmadı. Hata da almıyorum hiç bir tepki vermiyor programlar. 2-3 kere sil tekrar yükle yapıp denedim yine de çalıştıramadım sebebi ne olabilir?

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Görkem çetinkaya
Merhabalar yakın zamanda windows 11 kurdum. Kurduktan sonra office yazılımlarını da bilgisayara kurdum fakat uygulamalar bir türlü çalışmıyor. Excel denedim olmadı, Word denedim olmadı. Hata da almıyorum hiç bir tepki vermiyor programlar. 2-3 kere sil tekrar yükle yapıp denedim yine de çalıştıramadım sebebi ne olabilir?
Orjinal mi hocam ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Etirnese Negative
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim Alanları
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Orjinal mi hocam ?
Yok hocam orjinal değil fakat uzun süredir kullandığım crack dosyasiyla kurdum fakat çalışmadı. Sonra geliştiricilerle alakali bi sürüm varmış onu da denedim gene herhangi bi tepki alamadim programdan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha önce denemiştim fakat olmadi. Yorumun için teşekkürler yine de.

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Görkem çetinkaya
Yok hocam orjinal değil fakat uzun süredir kullandığım crack dosyasiyla kurdum fakat çalışmadı. Sonra geliştiricilerle alakali bi sürüm varmış onu da denedim gene herhangi bi tepki alamadim programdan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha önce denemiştim fakat olmadi. Yorumun için teşekkürler yine de.
Hocam cracklerde boyle seyler hep olir uyguna key alin

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Etirnese Negative
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim Alanları
Hocam cracklerde boyle seyler hep olir uyguna key alin
Hocam kullandığım crack dosyasını çok uzun süredir kullanıyorum fakat win 11 geçince böyle oldu. Ve sadece bi tane yöntem de denemedim farklı yöntemlerde denedim. Eğer ki bana bi hata verseydi o zaman key alırdım fakat tepki vermiyor program. Aldığım zaman onda da açılıp açılmayacağınıda bilmiyorum bu da beni almamaya teşvik ediyor.

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Görkem çetinkaya
Hocam kullandığım crack dosyasını çok uzun süredir kullanıyorum fakat win 11 geçince böyle oldu. Ve sadece bi tane yöntem de denemedim farklı yöntemlerde denedim. Eğer ki bana bi hata verseydi o zaman key alırdım fakat tepki vermiyor program. Aldığım zaman onda da açılıp açılmayacağınıda bilmiyorum bu da beni almamaya teşvik ediyor.
Hocam optimizasyon farki var normal

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Etirnese Negative
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim Alanları
Bu arada arkadaşlar sorunu çözdüm, tüm yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Daha sonra konuya bakacak kişiler için detay vermek isterdim fakat saçma bi şekilde çözdüm pek bi mantığı yok 5 defa crack dosyası değiştirdim, bu şekilde çözüldü.

Top Bottom