Neler Yeni

Windows Update Çalışmıyor (Çözüldü)

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Ya da direkt anakartın sitesinden Sürücüler&araçlar kısmından güncellemelerinizi manuel olarak yapın. Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows10 ya da 11 yüklüyse ona göre seçin yukarıdan.
Olmadı hocam yine w11 kuruyorum o da olmuyor yine de en azından daha hoş gözüküyor :(

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
İndirdiğiniz windows iso dosyalarında sorun olabilir. Ya da bir şeyleri yanlış yapıyor olabilirsiniz. İso dosyasını yeniden indirmeye çalışın öncekileri kullanmayın. Sistemi UEFİ kurduğunuzdan emin olun. Bu haliyle kullanmayın sisteminizde bir hata var. Kasayı nederen aldıysanız onlara danışın . Gerekirse garantiye yollayın.

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
İndirdiğiniz windows iso dosyalarında sorun olabilir. Ya da bir şeyleri yanlış yapıyor olabilirsiniz. İso dosyasını yeniden indirmeye çalışın öncekileri kullanmayın. Sistemi UEFİ kurduğunuzdan emin olun. Bu haliyle kullanmayın sisteminizde bir hata var. Kasayı nederen aldıysanız onlara danışın . Gerekirse garantiye yollayın.
Tek tek topladım hocam sizin tahmininiz nedir acaba anakart kaynaklı mı ya da kablolama yüzünden olabilir mi?

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Hocam hata tanılama yapmak lazım sıfırdan o zaman ama böyle yazışarak uzaktan olacak iş değil. Siz evde kendi imkanlarınızla da yapamazsınız. Ya eve sağlam bir bilgisayarcı çağıracaksanız ya da bilgisayarcıya gideceksiniz ya da sorunlu olduğunu düşündüğünüz parçayı garantiye yollayacaksınız.

Montajdan kaynaklı olabilir tabii ki de. Özgüveniniz varsa tüm parçaları söküp baştan takmayı deneyebilirsiniz kontrol ederek.

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Hocam hata tanılama yapmak lazım sıfırdan o zaman ama böyle yazışarak uzaktan olacak iş değil. Siz evde kendi imkanlarınızla da yapamazsınız. Ya eve sağlam bir bilgisayarcı çağıracaksanız ya da bilgisayarcıya gideceksiniz ya da sorunlu olduğunu düşündüğünüz parçayı garantiye yollayacaksınız.
Anladım hocam çok teşekkür ederim. Amazondan aldığım parçaları Amazon'a nasıl yollayabiliyorum bir bilginiz var mı? Yoksa arayarak mı halletmem lazım bu işleri

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Kablosuz wifi bağlanıyorsanız kablolu bağlanmayı deneyin ya da tam tersi.

Anladım hocam çok teşekkür ederim. Amazondan aldığım parçaları Amazon'a nasıl yollayabiliyorum bir bilginiz var mı? Yoksa arayarak mı halletmem lazım bu işleri
Amazondan yetkilileriyle konuşsanız daha iyi olur ama amazon iade kolaydır. 1 ay geçmediyse be ürünlerde bir hasar yoksa sipariş kısmından iade talebi oluşturun onaylanınca size verilen kodla geri gönderin.

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Denedim onu bütün driverları kurup tekrar deneyeceğim bakalım.

Montajdan kaynaklı olabilir tabii ki de. Özgüveniniz varsa tüm parçaları söküp baştan takmayı deneyebilirsiniz kontrol ederek.
Parçalarda sorun yok gibi aslında çalışıyorlar biosda da keza hiçbirisinde sorun yok ben anakarttan şüpheleniyorum

Amazondan yetkilileriyle konuşsanız daha iyi olur ama amazon iade kolaydır. 1 ay geçmediyse be ürünlerde bir hasar yoksa sipariş kısmından iade talebi oluşturun onaylanınca size verilen kodla geri gönderin.
Teşekkür ederim bilgilendirme için

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Kardeşim ŞU konuyu bir oku. İnternet bağlantısıyla alakalı olabilir gerçekten. İnternet sağlayıcısını aradım düzeldi demişler. Bir oku.

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Kardeşim ŞU konuyu bir oku. İnternet bağlantısıyla alakalı olabilir gerçekten. İnternet sağlayıcısını aradım düzeldi demişler. Bir oku.
Bir deniyim hocam çok teşekkür ederim içime su serptiniz.

Top Bottom