Neler Yeni

MicroUpdate diye bir uygulama var silemiyorum trojan veya virus olabilir diye düşünüyorum silemiyorum

JzSopla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sedat aksoy
dosya konumunu aç diyorum fake bi adrese yolluyor kendini ayarlamış başlangıçta açılıyor nasıl silebilirim
Ekran Alıntısı.JPG
böyle bir yere yolluyor kendisi yok gönderdiği yer C:\Users\Toshiba\Documents\MSDCSC

DDRQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Serkan sss
toshiba bir ürünün varsa onun eklentisi olabilir ama yinede antivirüs kombolarıyla taraman içini rahatlatır
hitman pro
super anti-spyware
wipersoft
adwcleaner
malwarebytes
sırayla bunlarla tararsan sistemindeki reklam yazılımlarını da kontrol etmiş olursun bence onun başlangıcını aç ,sistemi yeniden başlat , şu programları indirip sırayla tarat
NOT: kendi sitelerinden indirmeye özen göster ilk çıkan her zaman onların siteleri olmuyor

JzSopla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sedat aksoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
toshiba bir ürünün varsa onun eklentisi olabilir ama yinede antivirüs kombolarıyla taraman içini rahatlatır
hitman pro
super anti-spyware
wipersoft
adwcleaner
malwarebytes
sırayla bunlarla tararsan sistemindeki reklam yazılımlarını da kontrol etmiş olursun bence onun başlangıcını aç ,sistemi yeniden başlat , şu programları indirip sırayla tarat
NOT: kendi sitelerinden indirmeye özen göster ilk çıkan her zaman onların siteleri olmuyor
ben advenced systemcare ın pro versiyonunu fln kurdumm zararlı yazılım olarak gözükmüyo ama toshiba kullanıyorum bu arada dosya konumunun gözükmemesi fln tedirgin ediyo neyse bi deniyim hepsini teşekkürler bu arada

• Beğen
Reaksiyonlar: DDRQ
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,548
Üyeler
157,686
Son üye
Fersah
Top Bottom