Neler Yeni

Midas halka arz nasıl yapılır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Gorunemzoldum
.hocam konu cevabını aldım

Son düzenleme:

Critaes

80+ Bronze
Direkt olarak "Halka arz talep girişi" kısmından olan halka arzlar midasa gelmiyor. Direkt olarak normal hisse alır gibi olan halka arzlar geliyor. O da genellikle talep toplama saatleri içerisinde talepte bulunabilir. Şuan gözükmemesi normaldir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Gorunemzoldum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Direkt olarak "Halka arz talep girişi" kısmından olan halka arzlar midasa gelmiyor. Direkt olarak normal hisse alır gibi olan halka arzlar geliyor. O da genellikle talep toplama saatleri içerisinde talepte bulunabilir. Şuan gözükmemesi normak
.

Son düzenleme:

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Furkan ŞENGÜL
midastan sadece "borsadan satış" olan halka arzlara katılabilirsiniz gerçek halka arzlara bankalardan katılabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

midastan sadece "borsadan satış" olan halka arzlara katılabilirsiniz gerçek halka arzlara bankalardan katılabilirsiniz.
ayrıca uzun vaadeli hisse tutacaksanız kesinlikle bankanızda tutmanızı öneririm

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Uzun zamandır Midas kullanıyorum midasa gelmeyenlere iş bankasından katılıyorum. Kesinlikle midas arayüzü çok daha basit ve anlaşılır. Ve çok az komisyon kesiyor. Halka arzlara bakmak için google girip halka arz takvimi yazabilirsin. Orada en aşağıda başvuru yerlerinde bütün banka ve kuruluşları yazıyorsa midasa geliyor aksi halde gelmiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,930
Üyeler
152,148
Son üye
bekir_eker
Top Bottom