Neler Yeni

Mide gazına ne iyi gelir

phxey41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
kerem
Üşüttüm ve ishal, bulantı, kusma, ateş gibi problemlerim vardı dün doktora gittim ve serum verdi ayrıca ishal ve bulantı hapı verdi.
Röntgen çektirdi ve midemde gaz olduğunu söyledi ve 2 gündür midem çok kötü ağrıyor mide gazını geçirmek için ne yapmam lazım.
Rezene çayı ve nane çayı içtim sıcak su torbası koydum ama hala çok kötü ağrı var.

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Samet
Hocam Bir Bardak ılık Suya 1 Çay Kaşıgı Karbonat ekleyin hafif karıştırın için İyi Gelecektir. Bende İşe Yarıyor

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
misfit
Aynısını bir kaç ay önce yaşadım bayılma, ateş, bulantı vs. yaşadım bende. Doktor lavman önerdi fakat yapmak istemediğim için içtikten yarım saat sonra ishal yapan bir ilaç vardı, onu kullandım. Ertesi gün en ufak ağrı sızı vs. kalmamıştı.

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
Üşüttüm ve ishal, bulantı, kusma, ateş gibi problemlerim vardı dün doktora gittim ve serum verdi ayrıca ishal ve bulantı hapı verdi.
Röntgen çektirdi ve midemde gaz olduğunu söyledi ve 2 gündür midem çok kötü ağrıyor mide gazını geçirmek için ne yapmam lazım.
Rezene çayı ve nane çayı içtim sıcak su torbası koydum ama hala çok kötü ağrı var.
maden gazozu
indir.jpg

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Onur
eczaneden lansor alabilirsin iyi gelecektir.
aç karnına günde 1 kere kullanman yeterli olacaktır.

Top Bottom