Neler Yeni

Yardım Mikrofon Çalışmıyor Yardım pls....

alppbkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Alp Bakıç
Beyler yeni kulaklık aldım tek jaklı olduğu için yanında dönüştürücü de aldım, kasaya bağladım kulaklığı, ses var ama mikrofon çalışmıyor, jakları takınca alttan kulaklık ve mik girişini seçiyorum ikisi de etkin ama mikrofon çalışmıyor böyle kendimi dinle diyince garip sesler geliyor, farkettim ki sesimi kulaklığın sol içerisinden alıyor, bildiğiniz kulaklığı çıkarıp sol tarafına konuşunca kendi sesimi duyuyorum, ben bu sesi nasıl mikrofondan alabilirim, kulaklığı telefonuma takıp denedim mikrofonu telefondayken gayet iyi çalışıyor ama kasamda olmuyor bir türlü, yardım ederseniz sevinirim. Bu arada telefon kulaklığı değil, jbl quantum 100 kulak üstü kulaklık.

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bu mesaj silindi.

Nurettin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Nurettin Ertürk
Beyler yeni kulaklık aldım tek jaklı olduğu için yanında dönüştürücü de aldım, kasaya bağladım kulaklığı, ses var ama mikrofon çalışmıyor, jakları takınca alttan kulaklık ve mik girişini seçiyorum ikisi de etkin ama mikrofon çalışmıyor böyle kendimi dinle diyince garip sesler geliyor, farkettim ki sesimi kulaklığın sol içerisinden alıyor, bildiğiniz kulaklığı çıkarıp sol tarafına konuşunca kendi sesimi duyuyorum, ben bu sesi nasıl mikrofondan alabilirim, kulaklığı telefonuma takıp denedim mikrofonu telefondayken gayet iyi çalışıyor ama kasamda olmuyor bir türlü, yardım ederseniz sevinirim. Bu arada telefon kulaklığı değil, jbl quantum 100 kulak üstü kulaklık.
aynı kulaklık aynı sorun bende var.Çözüm bulabildin mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yakup Çıta
Ben de aynı sorundan muzdariptim ve çözümü galiba buldum
Benim anakartımda Realtek audio console var
aynı yazılımı kullananlar için şöyle anlatayım :
Realtek auido console ya girdiğinizde sol alt köşede aygıtın gelişmiş ayarları bulunuyor
buna tıkladıktan sonra seçenekleri ekteki gibi değiştirdiğinizde çözülmesi lazım ben bu şekilde çözdüm

1610468105310.png

umarım yardımcı olur. işe yararsa buraya yazmanızı rica ediyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,566
Üyeler
141,312
Son üye
hckkrtt
Top Bottom