Neler Yeni

Yardım MİKROFONDA GELİŞTİRMELER GELMİYORRR

kenan3883

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kenan Şahan
Instagram
g.kenan.s
Arkadaşlar ne yaptıysam bu problemi çözemedim. Realtek HD audio driver i kursamda olmuyor. Realtek(R) audio yüklü bende. Kaldırıyorum kalkmıyor.... Bir ara Realtek HD audio driver i kurarken 'şuan bir driver yüklü önce onu kaldırmamız için yeniden başlatmamız lazım' diyordu evet yeniden başlat dediğimde kısır döngüye giriyor süreklü yeniden başlatıyorum kalkmıyordu artık yeter dedim format atmadan son kez size sormak istedim lütfen yardım edin @Abdullah Hacıgül abi lütfen yardım.

Fr4nk1e

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,592
İsim
Mehmet Ali
Arkadaşlar ne yaptıysam bu problemi çözemedim. Realtek HD audio driver i kursamda olmuyor. Realtek(R) audio yüklü bende. Kaldırıyorum kalkmıyor.... Bir ara Realtek HD audio driver i kurarken 'şuan bir driver yüklü önce onu kaldırmamız için yeniden başlatmamız lazım' diyordu evet yeniden başlat dediğimde kısır döngüye giriyor süreklü yeniden başlatıyorum kalkmıyordu artık yeter dedim format atmadan son kez size sormak istedim lütfen yardım edin @Abdullah Hacıgül abi lütfen yardım.
Nasıl yani ben anlayamadım kusura bakma biraz daha düz anlatma şansın varsa sevinirim.

kenan3883

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kenan Şahan
Instagram
g.kenan.s
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adsız.png

benim amacım geliştirmeler sekmesini getirmek bunun içince Realtek HD audio driver i kurmak gerekiyormuş yani nette herkes öyle yapıyor bende yüklü lakin yine olmuyor. Heralde bendeki yanlış. Çünkü buradaki yazı yani Realtek(R) audio yazan yerdeki yerine Realtek High Definition audio yazması lazım bunu bir türlü başaramadım.

Fr4nk1e

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,592
İsim
Mehmet Ali
Alıntıyı görüntüle
benim amacım geliştirmeler sekmesini getirmek bunun içince Realtek HD audio driver i kurmak gerekiyormuş yani nette herkes öyle yapıyor bende yüklü lakin yine olmuyor. Heralde bendeki yanlış. Çünkü buradaki yazı yani Realtek(R) audio yazan yerdeki yerine Realtek High Definition audio yazması lazım bunu bir türlü başaramadım.
Tamamdır dostum ne yazakık ki çözümünü bilmiyorum. (Bilen biri yardımcı olabilir mi ?)

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Dostum onu bende aradım bende de yok ya, bilen biri olabilir diye upluyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
947,038
Üyeler
149,133
Son üye
mandarta