Neler Yeni

Çözüldü✓ Mikrofonlu kulaklık önerisi f/p

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Ömer Temiz
Bütçe
1000
Bütçeyi biraz aşabilirim.fps oyunları oyniyorum genelde ona uygun ve mikrofunu da kaliteli bi kulaklık önerir misiniz <3

EmrGN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Fatih Emir
Instagram
emir_waw
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198128359555/
Discord
Emir_waw #8944
hocam dışarıda falanda kullanacak mısınız yoksa sadece pc başında mı kullanacaksınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

rampage vs markalardan almaktansa ben olsam bunu alır geçerdim

Son düzenleme:

Bartuu

80+ Silver
Bütçeyi biraz aşabilirim.fps oyunları oyniyorum genelde ona uygun ve mikrofunu da kaliteli bi kulaklık önerir misiniz <3
Almadan önce mutlaka youtube dan mikrofon kalitesini kontrol edin. Razer blackshark v2 x önerecektim fiyatı 1 ayda 2 katı olmuş

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Eray YAVUZ
James Donkey 712 1.5 yıla yakın süredir kullanıyorum. Tavsiye ederim kendi programı sayesinde hem oyunda hem müzikte hem filmde farklı farklı modlar sunuyor.
Uzun kullanımda kulağı yormuyor. Sabah 8 akşam 5.30 ofiste tüm gün kulağımda takılı ne ağrı ne sızı hiçbirşey yaşamadım.
7.1 surroundun kalitesi ayrı bir şey.

Tavsiye ederim.

The Semih

80+ Silver

Mikrofon kalitesi çok meşhurdur, hyper x quadcast ile yarışır inceleme videolarını izle.

James Donkey 712 1.5 yıla yakın süredir kullanıyorum. Tavsiye ederim kendi programı sayesinde hem oyunda hem müzikte hem filmde farklı farklı modlar sunuyor.
Uzun kullanımda kulağı yormuyor. Sabah 8 akşam 5.30 ofiste tüm gün kulağımda takılı ne ağrı ne sızı hiçbirşey yaşamadım.
7.1 surroundun kalitesi ayrı bir şey.

Tavsiye ederim.

JD 712 den kizaruya geçtim ses kalitesi olarak ciddi fark var kizaru mikrofon kalitesi olarak zaten tartışılmaz 2 ürünüde 3 yıl tecrübeyle kullanarak söylüyorum.

JD 712 899 TL

Kizaru 1139 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Ömer Temiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamamdır teşekkürler herkese kararımı verdim kizaru alacağım <3

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR