Neler Yeni

Millenicom kullananlar tavsiye eder mi?

bahooizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Bahadır BABUR
Uzun süredir kullanan var mı arkadaşlar? Bağlantı sorunlarınız, pingleriniz nasıl? TürkTelekom altyapısıyla evime 69mbps verilebilir olarak görünüyor ama önce size sormak istedim ki artıları ve eksileriyle yazacağınızdan eminim. Rica ediyorum zamanında sorun yaşayıp kinlenen arkadaşlar yazmasın. Bazen insan bu tür durumlarda objektifliğini kaybedebiliyor. Aktif olarak kullananlar yazarsa benim için daha sağlıklı olacaktır.

Tederiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ted
Şimdi ben sana başıma geleni anlatayım: Ben geçtiğimiz yıl eylül ayında millenicom a başvurdum, altyapı sorgulamada bütün sitelerde 75 civarı hız gösteriyordu bağlandığında da 73 aldım buraya kadar her şey güzel(zaten türk telekom altyapısı kullandığı için normal). ilk başvurduğumda 220 TL falandı galiba modemdir bağlantı ücretidir kurulumdur 330 civarı oldu bana aylık maliyeti. 3-4 ay sonra ocak zammı muhtemelen bunlar 250 civarlarına çıkardılar fiyatları. hadi dedim enflasyon bilmem ne. bu arada taahhütsüzlüğün dertlerinden yakınmalarım başladı çünkü arkadaşım tt ye 300 e başvurmuştu modem dahil. sonra tam hatırlamıyorum benim net fiyatı 380 olmuş modem kurulum hariç(internet fiyatı 279 benim 379 ve daha modem kurulum vs. ödemeleri var bunlarla 450 falan galiba son fatura). bunun sebebini sorduğumda ise (whatsapp tan yazarak ulaşıyoruz bu arada müşteri hizmetlerine) sitede yazan fiyatların yeni müşterilere verilen kampanyalı fiyatlar olduğu söylendi. Tam bir rezalet. şimdi 500 küsür TL ye türk telekoma geçtim. hiç değilse ne fiyat ödeyeceğimi bilirim 2 sene. Bir de şöyle bir durum da var benim modemimde bir sıkıntı olmuştu ve arıza kaydı oluşturduğumda bana 'eğer sorun sizdeyse 300 TL bakım ücreti alırız.' diye not düşüldü bu da tt altyapısı kullandığı için sanırım. fiyatları tam hatırlamıyorum ama aşağı yukarı böyleydi en son 489 ödemişim işte onu biliyorum.

Top Bottom