Neler Yeni

Minecraft İçin Mod Önerisi

whoamii

80+ Silver
Selamlar dostlar Minecraft için mod arıyorum. Oynayışı güzelleştirecek ve daha güzel bir hale getirecek, oyuna daha zengin bir atmosfer katacak şeyler güzel olur (Örn. yeni NPC'ler). Komple mod paketi olmak zorunda değil, ufak dokunuşlar ekleyecek modlar da olur, fikirlerinizi bekliyorum.
@Emirhandkee Sizin de fikrinizi bekliyorum hocam.

EgoistmanTR01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,732
İsim
Egemen Toz
Thaumcraft

smsísmαíl

80+ Silver
Hocam o mod biraz amacı saptırıyor gibi geldiğinden indirmedim😅 Atmosferi daha heyecanlı bir hale getirecek modları bahsediyorum, vahşi hayvanlar gibi.
Parasite modunu öneririm
Hayvanlar ve yaratıklar yavaş yavaş mutasyon gibi enfeksiyon gibi bir şeyler oluyor
Her yere yayılan bir virus veya parazit gibi düşünebilirsiniz
Ben oynadım güzeldi

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Selamlar dostlar Minecraft için mod arıyorum. Oynayışı güzelleştirecek ve daha güzel bir hale getirecek, oyuna daha zengin bir atmosfer katacak şeyler güzel olur (Örn. yeni NPC'ler). Komple mod paketi olmak zorunda değil, ufak dokunuşlar ekleyecek modlar da olur, fikirlerinizi bekliyorum.
Mod değil ama mod PACK öneririm FTB infinity, FTB sky factory 2.5 veya 3 ben 1.7.10 modlarını daha çok seviyorum, FTB crack pack, lapitos galactic Craft daha böyle uzar gider

Atyxah

80+ Silver
Metamorph kur (kestiğin herşeye dönüşebiliyosun mesela blaze keaince ateş topuda atabiliyosun uçabiliyoaun can barınıda alıyosun mesela yarasa kesince 1 bloktan geçilebiliyor gece görüşü var uçuyo ama can barı 2 oluyo felan)

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Yiğit
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Damage Indicators Mod
Survival oynuyorsan öneriyorum. Npclerin, hayvanların, zombilerin vs. Canını gösteriyor.

Biraz daha biome olsun dersen Biomes o Planty

DeH$et

80+ Silver
PC iyiSe crazycraft

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,819
İsim
Doruk
Hocam o mod biraz amacı saptırıyor gibi geldiğinden indirmedim😅 Atmosferi daha heyecanlı bir hale getirecek modları bahsediyorum, vahşi hayvanlar gibi.
Not enough milk var ben kullanıyorum her canlının sütü sağılabiliyor ve hepsi farklı özellikler veriyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,375
Üyeler
156,024
Son üye
Yeşim Diriarın
Top Bottom