Neler Yeni

Yardım Minecraft oynarken pc çöküyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Talha
Minecraft oynarken görüntü birden donuyor. dcdeki arkadaşlarımın sesleri bana geliyor ama benim seslerim onlara gitmiyor. Bilgisayarla alakalı hiç bişey yapamıyorum.
Sadece kasa üzerindeki reset tuşundan reset atınca kendine geliyor. ve bu sorunla sadece minecraftda karşılaştım. Oyunum orjinal bu arada tek başıma offline oynarken donma olmadı online oynarken oldu sadece. Ama bu donma olayı belli bi sürede değil rastgele zamanlarda olduğu için offlineda donar mı bilmiyorum. 1 saat kadar offline oynadım donma olmadı. Online arkadaşlarımla oynarken bazen 30 dakikada bazen 1 saatte çökme oluyor belirsiz yani.
Sistem özelliklerim:
RX6600
İ5 11400F
16GB ram

ESTAROSSA58

80+ Bronze
sürücülerinle alakalı bir durum olabilir ben de benzer durumu yaşamıştım pc yi temizle sürücüleri yeniden kur hatırlamasamda internet bağlatısı ile alakalı 4.net miydi neydi ondan kaynaklanıyor olabilir

nightfall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Kasım Can
Ekran kartı sürücüleriniz güncel mi acaba? Güncel ise stabil sürüm mü, yoksa beta mı? Beta ise stabil sürümü kurmayı deneyin 👍🏻

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
berk
Minecraft oynarken görüntü birden donuyor. dcdeki arkadaşlarımın sesleri bana geliyor ama benim seslerim onlara gitmiyor. Bilgisayarla alakalı hiç bişey yapamıyorum.
Sadece kasa üzerindeki reset tuşundan reset atınca kendine geliyor. ve bu sorunla sadece minecraftda karşılaştım. Oyunum orjinal bu arada tek başıma offline oynarken donma olmadı online oynarken oldu sadece. Ama bu donma olayı belli bi sürede değil rastgele zamanlarda olduğu için offlineda donar mı bilmiyorum. 1 saat kadar offline oynadım donma olmadı. Online arkadaşlarımla oynarken bazen 30 dakikada bazen 1 saatte çökme oluyor belirsiz yani.
Sistem özelliklerim:
RX6600
İ5 11400F
16GB ram
Shader kullanıyor musun? Özellikle Seus veya BSL

tarihci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Vural
Sistem özelliklerim:
RX6600
İ5 11400F
16GB ram
aynı sorun bende de var cevabını bılmıyorm
rx 6650 xt

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,038
Üyeler